Recenzja Avatar. Ścieżka Tsu’teya. Tom 1

RPGolf Legends

W co gracie w weekend? #378

Książkę Kuby Wojewódzkiego nie polecam do czytania, ale do czegoś innego.

Scarf

Grudniowe czytanie - będzie King, Mróz, Pilipiuk, Thorgal, Spider-man, Kajko i Kokosz

GAMEPLAY.pl

Gry, filmy, komputery, konsole, książki, muzyka. To co was zainteresuje, o czym się mówi, o czym zapomnieliśmy, od wybranych autorów, czasem zabawnie czasem melancholijnie, zapraszamy.

Wojna Zwiastunów II - Wojna Domowa w świecie Valianta

Gdy przyparta do muru Livewire emituje gigantyczny impuls elektromagnetyczny, Ameryka pogrąża się w ciemności, a satelity spadają z nieba. Czyn Amandy McKee dzieli społeczność superbohaterów. Część staje po jej stronie w walce o prawa obdarzonych mocami Zwiastunów. Reszta wspiera Tony'ego Starka, yyy... przepraszam, Rząd USA, oczywiście!

czytaj dalejNato
23 stycznia 2022 - 17:54

Recenzja Wojownicze Żółwie Ninja. Tom 1

Wojownicze Żółwie Ninja to popkulturowa klasyka, która największe trumfy święciła w Polsce w latach 90. Później bohaterowie uwielbiani przez tysiące fanów, popadli w pewne zapomnienie. Jak jednak doskonale wiadomo, żółw to długowieczny gad, który z wielką cierpliwością czeka na swoją „drugą szansę”. Być może stanie się nią nowa seria wydawana na naszym rynku przez wydawnictwo Amber?

czytaj dalejFroszti
22 stycznia 2022 - 11:33

Labyrinth Legend

Lubię łazić po wirtualnych lochach i pokonywać przeciwników. Zdobywanie łupów i zamiatanie podłogi bossami też znajduje się na liście rzeczy, które sprawiają mi frajdę. Do tego nie jestem uprzedzony względem gier niezależnych. Można nawet powiedzieć, że lubię pyknąć w jakiegoś indyka. Czy to oznacza, że Labyrinth Legend trafi w mój gust?

czytaj dalejDanteveli
20 stycznia 2022 - 16:41