Recenzja Poranek ściętych głów tom 3

Isola 2 – W jej magii można zatonąć

Pusty człowiek, czyli przyszła klasyka horrorów

Recenzja Mroczne miasta. Droga do Armilii oraz inne legendy mrocznego świata

The Caligula Effect 2

Weź się w garść – Kim jest Anna K.?

GAMEPLAY.pl

Gry, filmy, komputery, konsole, książki, muzyka. To co was zainteresuje, o czym się mówi, o czym zapomnieliśmy, od wybranych autorów, czasem zabawnie czasem melancholijnie, zapraszamy.

Pierwsze i ostatnie wrażenie z gry Frostpunk

Witam wszystkich po długiej nieobecności i chciałem z wami podzielić się moim pierwszym wrażeniem z gry Frostpunk, bo już dawno żadna gra nie wzbudziła we mnie tylu emocji, nie chwyciła za mordę i dosłownie zabroniła odchodzić od komputera. Spowodowała nawet, że zostałem bardzo mocno zrugany przez własną żonę. Takie życie gracza/męża.

Uwaga! Tekst pisany pod wpływem emocji i niewyspania, miej to na uwadze drogi czytelniku. Pozdrawiam z miejsca gdzie temperatura jest w miarę umiarkowana, ale wraz z powrotem żony spadnie ku minus 120 stopniom Celsjusza.

czytaj dalejhongi
25 października 2021 - 22:48

W co gracie w weekend? #371 - Assassin’s Creed: Revelations

Witajcie. Po ukończeniu ACIV Black Flag nie wytrzymałem zbyt długo bez klimatów asasyńskich. W dzisiejszym wpisie zajmę się tytułem stanowiącym podsumowanie przygód Ezia w popularnej serii Ubisoftu.

czytaj dalejsquaresofter
24 października 2021 - 12:53

Recenzja Poranek ściętych głów tom 3

Poranek ściętych głów to jedna z tych serii, którą zdecydowanie można polecić każdemu miłośnikowi dobrych komiksów, nawet jeśli wcześniej nie przepadał on za mangami. Dzieło duetu Kazuo Koike i Goseki Kojima jest bowiem tytułem, obok którego trudno jest przejść obojętnie (szczególnie jeśli lubi się złożone historie dla dorosłego czytelnika).

czytaj dalejFroszti
24 października 2021 - 11:06