Gameplay

Newsroom

najnowszepolecanepopularne

Netflix zamówił piąty sezon BoJacka Horsemana

Avatar 2 - znamy datę rozpoczęcia zdjęć

Reżyser Thor: Ragnarok stworzy aktorską adaptację Akiry?

Linda Hamilton powróci jako Sarah Connor w Terminatorze 6

Tomb Raider na pierwszym zwiastunie

Marvel wskrzesi oryginalną Jean Grey

Tim Miller wyreżyseruje Terminatora 6

James Cameron i Tim Miller wkrótce ujawnią pierwsze szczegóły o Terminatorze 6.

Doczekaliśmy się rozwikłania kolejnej zagadki związanej z szóstą odsłoną Terminatora. Z informacji udostępnionych przez firmę producencką Skydance Media wynika, że reżyserem widowiska będzie Tim Miller – twórca ubiegłorocznej, bardzo udanej ekranizacji przygód Deadpoola.

czytaj dalejGameplay
14 września 2017 - 14:30

Netflix tworzy polski serial szpiegowski w reżyserii Agnieszki Holland i Kasi Adamik

Agnieszka Holland oraz Kasia Adamik wyreżyserują ośmioodcinkowy thriller szpiegowski dla Netfliksa, międzynarodowej platformy udostępniającej filmy i seriale. Produkcja osadzona zostanie w 2002 roku, w alternatywnej rzeczywistości, w której nigdy nie doszło do obalenia komunizmu w Polsce.

czytaj dalejGameplay
14 września 2017 - 09:24

Gwiezdne wojny: Epizod IX - J.J. Abrams reżyserem, premiera opóźniona

J.J. Abrams wraca na gwiezdny pokład.

Odsunięcie Colina Trevorrowa od prac nad dziewiątym epizodem Gwiezdnych wojen uruchomiło lawinę spekulacji. Ostatecznie kontynuację Ostatniego Jedi wyreżyseruje J.J. Abrams, mający na koncie Przebudzenie Mocy, czyli siódmy rozdział kosmicznej sagi, a sam film zaliczy półroczne opóźnienie. Jak poinformowały firmy Lucasfilm i Disney, do premiery Gwiezdnych wojen: Epizodu IX dojdzie 20 grudnia 2019 roku.

czytaj dalejGameplay
13 września 2017 - 14:15

Udręka małych dzieci od Stephena Kinga trafi na wielki ekran

Ekranizacja To skutecznie rozbudziła apetyt na adaptacje twórczości Stephena Kinga.

Sukces To – blisko 190 mln dolarów przychodu w weekend otwarcia – oraz zainteresowanie, jakie wzbudziła ostatecznie nieudana ekranizacja cyklu Mroczna wieża, pokazują, że zapotrzebowanie na adaptacje książek Stephena Kinga jest ogromne. Wiedzą o tym doskonale wytwórnie filmowe, które kują żelazo póki gorące, zapowiadając kolejne produkcje tego typu. Tym razem wybór padł na Udrękę małych dzieci – opowiadanie napisane przez Kinga w 1972 roku, ale najlepiej znane jako część zbioru Marzenia i koszmary z 1993 roku.

czytaj dalejGameplay
12 września 2017 - 14:45

Wiemy, kto zastąpi Eda Skreina w Hellboyu

Dwa tygodnie temu sieć obiegła wieść, że Ed Skrein postanowił zrezygnować z roli Majora Bena Daimio w nowym Hellboyu. Powodem tej decyzji były kontrowersje, jakie wywołał angaż białego aktora do roli postaci o azjatyckich korzeniach. Sytuacja zmusiła producentów do szybkich poszukiwań kogoś, kto mógłby wypełnić zwolnione przez aktora miejsce. Istnieje bardzo duża szansa, że lukę tę wypełni gwiazda Zagubionych oraz Hawaii Five-0.

czytaj dalejGameplay
12 września 2017 - 11:18

Tomb Raider - Alicia Vikander na nowym zdjęciu z planu

Czy Tomb Raider przerwie fatalną passę filmów na podstawie gier i dostarczy nam rozrywki na odpowiednio wysokim poziomie? Pytanie to z pewnością spędza sen z powiek wszystkim fanom Lary Croft. Jeśli jednak film jest choćby w połowie tak dobry, jak prezencja głównej bohaterki granej przez Alicię Vikander, to mogą oni spać spokojnie.

czytaj dalejGameplay
8 września 2017 - 14:30

Twórca netfliksowego Daredevila reżyserem i scenarzystą filmu X-Force

Nieco w cieniu kinowych uniwersów Marvela i DC Comics wytwórnia 20th Century Fox rozwija swój własny filmowy świat, skupiony na znanych z komiksów i obdarzonych supermocami mutantach. Jednym z kolejnych fragmentów tego projektu będzie X-Force, tytuł poświęcony tajnemu odłamowi X-Men, który nie boi się pobrudzić sobie rąk w imię większego dobra. Poznaliśmy nazwisko reżysera i scenarzysty filmu.

czytaj dalejGameplay
8 września 2017 - 09:38

Suicide Squad 2 - Gavin O'Connor scenarzystą i reżyserem (?) filmu

Wygląda na to, że wytwórnia Warner Bros. wreszcie znalazła zastępcę dla Davida Ayera, który nie nakręci kontynuacji Legionu samobójców / Suicide Squad z powodu zbyt napiętego grafiku. Jego obowiązki przejmie prawdopodobnie Gavin O'Connor, mający na koncie m.in. świetnie przyjętego Wojownika oraz Niepokonaną Jane.

czytaj dalejGameplay
7 września 2017 - 14:45

Pierwsze recenzje To - dobry film, ale niezbyt straszny

To (ang. It) – najnowsza próba przeniesienia twórczości Stephena Kinga na wielki ekran – doczekało się pierwszych recenzji. Horror, którego polska premiera zaplanowana jest na najbliższy piątek, spotkał się z ciepłym przyjęciem krytyków. Część z nich uznała produkcję w reżyserii Andresa Muschiettiego (Mama) za jedną z najlepszych ekranizacji książek mistrza grozy w historii.

czytaj dalejGameplay
6 września 2017 - 14:45

Dziewiąty epizod Gwiezdnych wojen stracił reżysera

Już po raz drugi w ciągu ostatnich kilku miesięcy rozgrywający się w świecie Gwiezdnych wojen film kinowy traci reżysera. W czerwcu taki los spotkał poboczną odsłonę cyklu skupiającą się na Hanie Solo, natomiast teraz producenci ogłosili, że Epizodu IX nie wyreżyseruje Colin Trevorrow, twórca Jurassic World.   

czytaj dalejGameplay
6 września 2017 - 11:45