Froszti

PopKulturowy Kociołek

najnowszepolecanepopularne

Recenzja: Aliens. Labirynt

Recenzja: Bloodborne. Pieśń wron. Tom 2

Recenzja: Fire Force #2

Recenzja: Jim Cutlass. Tom 1.

Recenzja: Zgasić Słońce. Szpony Smoka.

Recenzja: Kroniki wszechświata T.1

Recenzja komiksu Black Beetle. Bez Wyjścia

Był „człowiek pająk”, był „człowiek nietoperz” i cała masa innych zamaskowanych dziwacznych herosów. Dlaczego więc obrońcą sprawiedliwości nie mógłby się stać „Czarny Chrząszcz”? Jeśli więc ktoś lubuje się w superbohaterskich historiach i chciałby spróbować czegoś innego niż oferuje Marvel czy DC, to tytuł The Black Beetle jest zdecydowanie dla niego.

czytaj dalejFroszti
27 sierpnia 2021 - 11:21

Recenzja komiksu Dylan Dog. Czarne jezioro

Dylan Dog to włoska seria komiksowa, ukazująca się od końcówki lat 80. Jeśli jednak nie miał ktoś z nią do czynienia, a chciałby sprawdzić poziom jakościowy tamtejszych powieści graficznych, to zdecydowanie warto zainteresować się albumem zatytułowanym Czarne jezioro.

czytaj dalejFroszti
25 sierpnia 2021 - 10:41

Recenzja mangi Shadows House #2

Tajemnicza wielka rezydencja, równie nieodgadnieni właściciele i żywe lalki służące im jako pomoc w codziennych sprawach i odbicie ich własnych emocji. To właśnie taką historię skrywa jedna z niedawno wydanych nowości Waneko - Shadows House. Pierwsza część była dość mocno intrygująca, pora więc sprawdzić jaka historia skrywa się pod obwolutą tomiku drugiego.

czytaj dalejFroszti
23 sierpnia 2021 - 11:19

Recenzja mangi Jujutsu Kaisen #1

Jujutsu Kaisen to kolejna nowość wydawnictwa Waneko. Tytuł zyskał sporą popularność za sprawą nagradzanego anime. Pora więc sprawdzić jak prezentuje się komiksowy oryginał.

czytaj dalejFroszti
4 sierpnia 2021 - 10:34

Recenzja mangi Darling In the Franxx #1-#2

Darling in the Franxx to jedna z niedawnych nowości wydawnictwa Waneko. Tytuł, po który powinni sięgnąć miłośnicy mechów, którym nie będzie jednocześnie przeszkadzać spora dawka ecchi.

czytaj dalejFroszti
2 sierpnia 2021 - 00:03

Recenzja mangi Chainsaw Man #4-#5

Chainsaw Man to szalona, brutalna i na swój sposób niebywale ekscytująca seria mangowa, która z miejsca przyciągnęła uwagę sporego grona czytelników. Pierwszy trzy tomy serii pochłania się z niekłamaną przyjemnością, ciągle pragnąc dowiedzieć się co będzie dalej. Przyszła więc pora na sprawdzenie co w dwóch kolejnych częściach przygotował dla fanów Tatsuki Fujimoto.

czytaj dalejFroszti
30 lipca 2021 - 10:30

Recenzja mangi Murciélago #18

Wielbiciele Murciélago musieli odczekać spory kawałek czasu, zanim w ich ręce trafił kolejny numer tej świetnej serii. Pora więc zobaczyć co ma do zaoferowania osiemnasta odsłona i co tym razem szalonego spotka bohaterki.

czytaj dalejFroszti
28 lipca 2021 - 11:25

Recenzja komiksu Kowboj z Szaolin. Pierwsza Podróż

Kowboj z Shaolin to komiksowa seria autorstwa Geofa Darrowa, która w 2006 roku zdobyła nagrodę Eisnera. Powinno być to wystarczającą zachętą dla rodzimego fana komiksu, aby umieścić ten tytuł na swojej liście „do sprawdzenia”. Nie ma ku temu również lepszej okazji niż wydany ostatnio przez KBoom pierwszy album cyklu, które debiutuje na naszym rynku.

czytaj dalejFroszti
27 lipca 2021 - 09:30

Recenzja mangi Dororo i Hyakkimaru #4

Fani samurajskich klimatów i twórczości Osamu Tezuki, po krótkiej przerwie ponownie mogą zagłębić się w historię wojownika polującego na demony. Na rynku dostępna jest bowiem czwarta część serii Dororo i Hyakkimaru.

czytaj dalejFroszti
26 lipca 2021 - 10:35

Recenzja mangi Spy x Family #6

W moje ręce wpadł szósty tom świetnej komedii szpiegowskiej od Waneko. Pora więc zobaczyć co tym razem dla fanów niesamowitej rodzinki przygotował Tatsuya Endo.

czytaj dalejFroszti
24 lipca 2021 - 10:31