Froszti

PopKulturowy Kociołek

najnowszepolecanepopularne

Recenzja: Aliens. Labirynt

Recenzja: Bloodborne. Pieśń wron. Tom 2

Recenzja: Fire Force #2

Recenzja: Jim Cutlass. Tom 1.

Recenzja: Zgasić Słońce. Szpony Smoka.

Recenzja: Darling in the franxx #7

Recenzja: Blue Period #2-#5

Pierwszy tom serii Blue Period zauroczył i zaciekawił czytelników nietuzinkowym pomysłem na fabułę. Niewiele jest bowiem mang, które skupiają swoją uwagę na „sztuce” i starają się wprowadzić czytelnika w mocno złożony świat malarstwa i artystów. Czy kolejne wydane tomy są równie intrygujące i czy seria rozwija się w dobrym kierunku? O tym można się przekonać, czytając poniższą recenzję części #2-#5.

czytaj dalejFroszti
23 czerwca 2022 - 09:33

Recenzja: Starszy Pan i kot #3-#5

Humoru i uroczych kotków nigdy nie jest za wiele. To właśnie dzięki tym elementom seria Starszy Pan i kot w błyskawicznym tempie zyskała ogromną popularność. Czy kolejne wydane tomy są równie „słodkie i urocze” jak początek cyklu? O tym można się przekonać, czytając poniższą recenzję.

czytaj dalejFroszti
21 czerwca 2022 - 10:13

Recenzja - Zapach miłości #3-#5

Na naszym rynku sporo mamy romantyczno-komediowych historii mangowych. Z dostępnych tytułów każdy powinien więc wybrać coś dla siebie. Czy w takim przypadku można jeszcze czymś zaskoczyć czytelnika? Okazuje się, że tak i doskonałym przykładem tego jest manga Zapach miłości, której pierwsze części były mocno intrygujące. Czy tak samo jest w przypadku kolejnych tomów?

czytaj dalejFroszti
19 czerwca 2022 - 10:34

Recenzja - Kasane #2-#3

Tajemnicza szminka, oszpecona dziewczyna o niezwykłym talencie aktorskim i masa niespełnionych marzeń. Tak w bardzo dużym skrócie można przedstawić serię Kasane, która pojawiła się na naszym rynku nakładem wydawnictwa Waneko i szybko przykuła uwagę wielu czytelników. Pierwsza część serii była bardzo udana, czy tak też jest w przypadku dwóch kolejnych tomów?

czytaj dalejFroszti
17 czerwca 2022 - 10:00

Recenzja Poranek ściętych głów. Tom 4

Seria Poranek Ściętych Głów doczekała się wydania na naszym rynku czwartego zbiorczego tomu. Kolejny raz tytułem głównie powinni być zainteresowani miłośnicy samurajskich klimatów, którym nie przeszkadza duża dawka realistycznej przemocy.

czytaj dalejFroszti
11 czerwca 2022 - 09:57

Recenzja Miecz zabójcy demonów - Opowieści płomienia i wody

Każda popularna seria zarówno mangowa czy anime, prędzej czy później musi doczekać się jakiegoś swojego spin-offu. Tak też jest w przypadku serii Miecz zabójcy demonów. Pora więc sprawdzić jaki poziom prezentują „Opowieści płomienia i wody” i czy tytuł jest godny bycia częścią popularnej na całym świecie serii?

czytaj dalejFroszti
9 czerwca 2022 - 09:55

Recenzja Chainsaw Man #9-#10

Seria powoli zbliża się do swojego finału (przynajmniej pierwsza część). Fani tytułu powinni więc być gotowi na to, że teraz każde nawet najdrobniejsze zdarzenie może mieć wpływ na końcówkę opowieści. Takich elementów na pewno nie brakuje w tomach dziewiątym i dziesiątym, gdzie obok widowiskowości pojawia się również spora „głębia” historii.

czytaj dalejFroszti
7 czerwca 2022 - 09:33

Recenzja Miecz zabójcy demonów T #12-#13

Tanjirou i jego przyjaciele nie mogą sobie pozwolić na beztroski odpoczynek. Na „łowców” na każdym kroku czeka bowiem jakieś nowe niebezpieczeństwo. Pora więc zobaczyć, z czym i z kim przyjdzie się zmierzyć bohaterom w tomikach dwunastym i trzynastym.

czytaj dalejFroszti
5 czerwca 2022 - 10:40

Recenzja Dr. Stone #14 i #15

Uwaga fanów serii od kilku rozdziałów mocno skupiona jest na toczącym się konflikcie pomiędzy Królestwem Petryfikacji i Królestwem Nauki. To właśnie ten wątek jest główną osią fabuły tomików czternastego i piętnastego, w których na czytelnika czeka solidna porcja „akcji” i nauki.

czytaj dalejFroszti
2 czerwca 2022 - 18:03

Recenzja Kakegurui #14-#15

W częściach czternastej i piętnastej na każdego czytelnika czeka nic innego jak kolejna dawka hazardowego szaleństwa. Niezwykła szkoła i panujące w niej zasady nadal fascynują i zapewniają odbiorcy dawkę dobrej rozrywki.

czytaj dalejFroszti
31 maja 2022 - 13:28