Marcus

najnowszepolecanepopularne

Pominięci i zapomniani, czyli garść horrorów z ostatnich miesięcy

Pozytywnie o Amazonie i wymianie uszkodzonego Kindle

Unturned - mini poradnik

Mundial 2014 na gameplay.pl – grupy E i F

Nike tworzy kolejną, świetną reklamę

W lesie dziś nie zaśnie nikt to największe zaskoczenie tego roku - choć nie dla mnie

Hit Film 2 - program do graficznej obróbki filmów rozdawany za darmo!

Firma FXHome  postanowiła za darmo udostępnić program Hit Film 2, służący do graficznej obróbki filmów. Promocja trwa już od prawie dwóch tygodni, jednak natrafiłem na nią dopiero dzisiaj. Czas na bezpłatną instalację upływa jutro, dlatego jeśli jesteście zainteresowani, to powinniście się pośpieszyć.

czytaj dalejMarcus
3 lutego 2014 - 20:44

Aktorskie kariery #1: Sam Rockwell

hollywoodreporter.com

Za sprawą tego wpisu rozpoczynam nowy, nieregularny cykl, w którym będę przedstawiał swoich ulubionych, choć niekoniecznie znanych i docenianych aktorów. Głównym bohaterem będzie dzisiaj Sam Rockwell, czyli człowiek, któremu z Oscarami i Złotymi globami było do tej pory zdecydowanie nie po drodze.

czytaj dalejMarcus
25 stycznia 2014 - 15:45

Kiedy poziom polskiej telewizji sięgnie dna?

polskieradio.pl

Mimo, że narzekających na obecny poziom telewizji wciąż przybywa, to media wydają się tym niewzruszone, wciskając oglądającym coraz większy chłam. Co ma w takiej sytuacji zrobić przeciętny Kowalski?

czytaj dalejMarcus
18 stycznia 2014 - 15:01

Czy nadchodzi nowy król seriali? Po pilocie True Detective

joblo.com

Obecność duetu Harrelson-McConaughey w True Detective w zasadzie na starcie mnie przekonała. Szyld HBO też swoje zrobił. W końcu ta stacja nie robi słabych seriali. Mój apetyt na tę produkcję wzrastał wraz z notami płynącymi z zagranicznych serwisów. Recenzenci nie szczędzili pochwał w kierunku Detektywa, a średnia ocena na serwisach pokroju Metacritic lub Rottentomatoes oscyluje obecnie w okolicach 90%. Ja natomiast jestem świeżo po seansie i musicie wiedzieć jedno: było warto czekać.

czytaj dalejMarcus
14 stycznia 2014 - 19:51

Z pamiętnika początkującego lotnika: beta-test War Thunder

Moją przygodę z War Thunder można opisać jednym zdaniem: wpadłem na chwilę, zostałem na dłużej. Nie wiem, czy na stałe, ale z pewnością stoczę jeszcze niejedną bitwę, siedząc za sterami wirtualnej maszyny. Panowie z Gaijin Entertainment po prostu trafili ze swoją najnowszą produkcją w dziesiątkę.

czytaj dalejMarcus
2 listopada 2013 - 21:06

Dead Island: Riptide - innowacji wciąż brak

Dzisiejszy tekst w pierwotnym założeniu miał być recenzją, jednak z kilku powodów zdecydowałem, że opublikuję go w formie klasycznego wpisu. Moja decyzja była podyktowana w dużym stopniu tym, iż oceniałem Dead Island ponad rok temu, a druga odsłona niezbyt różni się od poprzedniej. Potraktujcie więc poniższy artykuł jako moje narzekania na to, czym jest (lub nie jest) Riptide.

czytaj dalejMarcus
21 października 2013 - 19:35

Nowi bohaterowie i nowe problemy, czyli czwarty sezon The Walking Dead

Za sprawą ciągle rosnącej oglądalności The Walking Dead twórcy mają w planach jeszcze kilka kolejnych sezonów. Przedwczoraj swoją premierę miał pierwszy odcinek nowej serii, a poniżej znajdziecie spis moich wrażeń. Czy ta post-apokaliptyczna opowieść nadal jest godna polecenia? Uwaga na SPOILERY!

czytaj dalejMarcus
15 października 2013 - 15:52

Utopia - wizja niedalekiej przyszłości oczami Brytyjczyków

Definitywne zakończenie Breaking Bad skłoniło mnie do znalezienia alternatywy dla tego świetnego, amerykańskiego serialu.  Poszukiwania były długie, ale nie bezowocne, ponieważ natrafiłem na kilka interesujących pozycji. Na pierwszy ogień poszła Utopia, czyli opowieść o tajemniczym komiksie i bezwzględnych organizacjach.

czytaj dalejMarcus
12 października 2013 - 09:58

Czerwony Krzyż ma zamiar uderzyć w gry komputerowe


Konwencje genewskie to z pewnością jedne z najważniejszych przepisów określających reguły walki na polach bitwy. Ich łamanie jest surowo karane, jednak sprawa nie dotyczy rzeczywistości wirtualnej, co wydawałoby się dość oczywiste. Wydawałoby się, ponieważ Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża wyszedł z propozycją, która jest według mnie bardzo kontrowersyjna.

czytaj dalejMarcus
8 października 2013 - 11:29

Iluzja - mogło być lepiej, ale i tak jest dobrze

Pacific Rim zbiera bardzo dobre opinie i całkiem prawdopodobne, że będzie to najlepszy film tegorocznych wakacji. Jeśli nie kręci was jednak mordobicie w wykonaniu kilkudziesięciometrowych robotów, a macie ochotę na świeżą i całkiem niezłą pozycję, zalecam zapoznanie się z Iluzją.

czytaj dalejMarcus
13 lipca 2013 - 22:36