guandi

It's not about the game

najnowszepolecanepopularne

The Sub is Gone - Dub FX w Krakowie

Dwie gry Best Of w cenie jednej!

Zrób się na zombie i wygraj Dead Island!

Serie EA Classics i Platinum w super cenach!

Seria EA Classics w promocji - Sklep GRY-OnLine

Królewsko dobre ceny w Sklepie GRY-OnLine!

R.U.S.E już jest - zagraj jeszcze przed premierą!

R.U.S.E.: The Art of Deception czyli według tvgry.pl jedna z najgorętszych premier września, leży już na półkach w Sklepie GRY-OnLine! Wszyscy ci, którzy zdecydowali się na zakup tej gry w przedpremierowej ofercie i dostawę kurierską, zaczną zabawę z tą oryginalną strategią już jutro - w tej chwili załoga naszego Sklepu realizuje wysyłki.

Jest jeszcze szansa by w najnowszą produkcję UbiSoftu zagrać już w dniu premiery. R.U.S.E.: The Art of Deception w wersji na PC kosztuje tylko 109,90 zł, a posiadacze PlayStation 3 zapłacą 199,90 zł. Podobnie kształtuje się cena za edycję na Xboksa 360 - tutaj jednak wierni Microsoftowi gracze muszą poczekać na premierę do 24 września. Dodatkową atrakcją są promocyjne kody rozdawane przez nasz Sklep. Niezależnie od platformy sprzętowej, wszyscy Klienci Sklepu GRY-OnLine otrzymają dostęp do unikalnych dwóch scenariuszy. Ich opis znajdziecie tutaj.

Polecamy także materiały dotyczące The Art of Deception przygotowane przez redakcję GRY-OnLine.pl. Wczoraj udostępniliśmy recenzję autorstwa Heda, a ekipa tvgry.pl bardzo pochlebnie komentuje produkcję w najnowszym filmie z cyklu Gramy!.

czytaj dalejguandi
8 września 2010 - 10:10

The Sub is Gone - Dub FX w Krakowie

Ubiegłoroczny Woodstock pokazał, że Dub Fx świetnie potrafi rozkręcić publikę,a występ artysty w Kętrzynie uznawany jest za jeden z lepszych koncertów zeszłorocznej imprezy. Jak okazało się w środę, forma Australiczyka i jego ekipy rośnie, a sami muzycy również doceniają polską publiczność - podkreślił to Woodnote, wywołując spontaniczną reakcję zgromadzonych w Rotundzie.

Zresztą atmosfera w kultowym krakowskim klubie od samego początku była bardzo pozytywna. Wybierając się na koncert bałem się trochę, że trafię w tłum rozwrzeszczanych nastolatek, jednak dość szybko okazało się, że przez całą noc będzie panować pełna kultura - miły chłopiec stojący obok zanim zapalił skręta grzecznie zapytał czy będzie mi to przeszkadzać? Moje "jak najbardziej nie" wywołało radosny grymas na jego twarzy. Ot, kolejny dobry uczynek!

czytaj dalejguandi
20 sierpnia 2010 - 22:47