Najnowsze z gameplay.pl

Krótka piłka - Drunken Fist 2: Zombie Hangover

Od ładnych paru lat jestem abstynentem. Mimo to całkiem dobrze pamiętam poranki/południa/wieczory po jakichś większych imprezach. Głowa pęka, jedzenie nie siada odpowiednio w żołądku i ogólnie atmosfera nie jest zbyt dobra. Podobno najlepszą metodą jest klin na kaca i zasada czym się strułeś tym się, lecz. Tylko co zrobić w sytuacji, gdy grasują wokół nas żywe trupy? O tym opowiada Drunken Fist 2: Zombie Hangover.

czytaj dalejDanteveli
6 lipca 2022 - 20:53

Recenzja: Alcazar

Alcazar to niezwykła historia budowy pewnego budynku. Dzieło, które pod zewnętrznym rusztowaniem skrywa wiele ciekawych i zachwycających elementów, które czekają na odkrycie przez czytelnika.

czytaj dalejFroszti
5 lipca 2022 - 10:56

Czyż nie jestem najgorszy? - Pornografia bez seksu

Samotna, młoda dziewczyna dostrzega siedzącego, smutnego mężczyznę, który od razu wpada jej w oko. Gdy chłopak wstaje, jej oczom ukazuje się podejrzany, gruby sznur. Yuuichi przyszedł tu, by popełnić samobójstwo, a ona jest jego ostatnią nadzieją.

czytaj dalejNato
3 lipca 2022 - 19:15

W co gracie w weekend? #393: Astro’s Playroom, Resident Evil i Gears of War 3

Witajcie gracze. Moja pierwsza gra na PS5 ukończona. Powrót do Boletarii za sprawą Demon’s Souls okazał się niesamowitym przeżyciem. Do piętnastu ukończeń oryginalnej wersji kamienia milowego autorstwa From Software dołożyłem dwa kolejne przejścia w odświeżonej wersji, zdobywając przy okazji już trzecią platynę w tej produkcji. Sprawdzałem jeszcze inne tytuły, ale nie chciałem się wypowiadać na ich temat, póki nie przejdę tego całkiem udanego remake’u. Reszta gier miała być tylko dodatkiem. A czy tak jest, dowiecie się z dalszej części tekstu.  

czytaj dalejsquaresofter
3 lipca 2022 - 15:16

Recenzja: O psie, który strzegł gwiazd

Pies był, jest i będzie najlepszym przyjacielem człowieka, który prawie zawsze jest lojalny wobec swojego właściciela. Na dodatek są to niezwykle urocze zwierzęta, który potrafią wywołać uśmiech na twarzy. Jeśli więc ktoś lubi czworonożnych towarzyszy i przy okazji chce się oddać chwili intensywnej i emocjonalnej rozrywki, to zdecydowanie powinien się on zainteresować mangą O psie, który strzegł gwiazd.

czytaj dalejFroszti
3 lipca 2022 - 10:47

Recenzja: Chainsaw Man #11

Wraz z jedenastym tomem serii Chainsaw Man następuje koniec pierwszej części historii. Czy finał demonicznej opowieści jest równie dobry, jak poprzednie odsłony? O tym można się przekonać, czytając poniższą recenzję.

czytaj dalejFroszti
1 lipca 2022 - 09:41