Najnowsze z gameplay.pl

Great Teacher Onizuka #5.

W moje ręce wpadła piąta część wznowionej przez Waneko serii GTO. Pora więc sprawdzić co ciekawego dzieje się w szkolnych ławach i jakie nowe dydaktyczne pomysły wpadają do głowy „najlepszego” nauczyciela chodzącego po japońskiej ziemi.

czytaj dalejFroszti
8 grudnia 2022 - 09:54

Spy x Family #9

Powracamy do świata szpiegów, wartkiej akcji, tajemnic, skrytobójców i gigantycznej dawki humoru. Czyli nic innego jak kolejny tom serii Spy x Family, która podbiła serca wielu czytelników na naszym rynku (i nie tylko).

czytaj dalejFroszti
8 grudnia 2022 - 09:39

Najlepsze gry niezależne 2022

Rok zbliża się ku końcowi. Pora więc na podsumowania, topki i wszelkiej maści listy z najlepszymi tytułami. Ja postanowiłem zacząć od listy najfajniejszych gier niezależnych, w jakie grałem w tym roku. Pora więc na solidną porcję pysznych indyków z moim znaczkiem jakości.

czytaj dalejDanteveli
5 grudnia 2022 - 18:22

Recenzja mangi - Orient tom 2.

Japonia pod władaniem demonów, społeczeństwo które straciło już dawno nadzieję na wolność, grupka potomków samurajów, którym marzy się pokonanie piekielnych panów. Czyli nic innego jak manga Orient. Pierwszy tom serii był całkiem przyjemnym wstępem do większej historii. Czy druga część potwierdza drzemiący w tytule potencjał?

czytaj dalejFroszti
4 grudnia 2022 - 11:06

Evil West

Studio Flying Wild Hog miało całkiem pracowity 2022 roku. W ciągu ostatnich 12 miesięcy polska ekipa wydała trzy bardzo różne gry. Miałem okazję sprawdzić je wszystkie. Evil West nie jest moją ulubioną produkcją studia, ale czy oznacza to, że jest złą grą?

czytaj dalejDanteveli
3 grudnia 2022 - 18:21

Oakenfold

Co jakiś czas na rynek trafia mniejsza gra, która mnie oczaruje i zawładnie moim czasem. W tym roku tak było z Vampire Survivors. Kilka lat temu miałem podobnie z Into the Breach, o którym wspominam dlatego, że opisywany tytuł przypomina mi tamtą produkcję. Czy Oakenfold okaże się równie dobre jak tamten taktyczny tytuł? No i czy gra ma okazję zaistnieć w sytuacji, gdy nazywa się tak jak popularny muzyk?

czytaj dalejDanteveli
1 grudnia 2022 - 21:24