Najnowsze z gameplay.pl

Krótka piłka - Dungeons 4

Peter Molyneux jest obiektem kpin. Twórca lata temu zdobył pseudonimy w stylu Kłamczuszek czy Piotruś pam. Trzeba jednak przyznać, że przez lata stworzył on wiele świetnych produkcji. jedną z moich ulubionych jest Dungeon Keeper. EA zabiło tę markę przez koszmarną grę na telefony i olewanie fanów czekających na kontynuacje.  Zycie nie lubi jednak pustki i w miejsce tej serii pojawiły się inne uderzające w podobne klimaty. Jedną z nich jest  Dungeons 4.

czytaj dalejDanteveli
29 listopada 2023 - 12:41

Krótka piłka - Alterium Shift

Mam słabość do retro JRPG. Po części to efekt tego, że wyrosłem na starych produkcjach, do których obecne indyki starają nie nawiązywać. Znaczenie ma tez fakt, że kiedyś bawiłem się w RPG Maker całkiem sporo i próbowałem kreować własne przygody  pod wpływem inspiracji klasyków. Dlatego produkcje takie jak  Alterium Shift od czasu do czasu wpadają mi w oko.

czytaj dalejDanteveli
29 listopada 2023 - 11:18

Krótka piłka - Sweet Dreams Alex

Od kiedy mam Steam Deck  mogę spędzić więcej czasu z mniejszymi produkcjami na PC. Wcześniej siedzenie przed komputerem było zbyt wymagające  i wolałem katować w produkcje, które mnie zainteresują lub jakieś strategie czy RPG, których nie ma na konsoli. Teraz mogę pozwolić sobie na odpalenie jakiegoś indyka w łóżku przed snem. Daje to okazję do sprawdzenia takich produkcji jak Sweet Dreams Alex.

czytaj dalejDanteveli
26 listopada 2023 - 19:50