Najnowsze z gameplay.pl

The Skylia Prophecy - Console Version

W ostatnich miesiącach pojawiła się cała masa wyśmienitych gier niezależnych, które bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Dlatego zdecydowałem się dawać szansę większej ilości nieznanych mi indyków. Tak trafiłem na The Skylia Prophecy - Console Version. Czy zawiodłem się?

czytaj dalejDanteveli
7 lutego 2023 - 14:20

Vengeful Guardian: Moonrider

Dobrze pamiętam odległe czasy spędzone z systemami takimi jak NES, Amiga czy Pegasus. Grało się wtedy sporo różnego rodzaju platformówki i gry akcji. Tytuły te były podobne do produkcji z salonów gier. Mam na myśli to, że gry potrafiły być piekielnie trudne. Ja jednak nawet zbytnio nie zdawałem sobie z tego sprawy, bo samo granie sprawiało mi ogromną radość. Teraz sytuacja wygląda inaczej, ale od czasu do czasu pojawiają się produkcje inspirowane dawnymi czasami jak Vengeful Guardian: Moonrider

czytaj dalejDanteveli
7 lutego 2023 - 07:53

Fashion Police Squad

Nie jestem specem od mody. Powiem nawet więcej. Jestem kompletnie nie w klimatach i do pokazów i modelingu jest mi tak daleko jak do słońca. Ostatnio dowiedziałem się nawet, że mój styl można określić mianem gimnazjum. Dlatego wiem, ze w świecie Fashion Police Squad na pewno zostałbym aresztowany.

czytaj dalejDanteveli
6 lutego 2023 - 18:06

Murcielago tom 22.

W ofercie wydawnictwa Waneko pojawił się dwudziesty drugi tom niesamowitej serii Murcielago. Pora więc zabrać się za szybki przegląd treści, aby zobaczyć co tym razem wymyśliła czarnowłosa zabójczyni i jej towarzyszki.

czytaj dalejFroszti
5 lutego 2023 - 13:53