Filmowe nowości w Sklepie GRY-OnLine - guandi - 16 listopada 2010

Filmowe nowości w Sklepie GRY-OnLine

Od dziś Sklep GRY-OnLine to nie tylko gry na konsole i PC. Dbając o rozwój naszej oferty postanowiliśmy wprowadzić do niej również filmy na DVD i Blu-ray. W przystepnych cenach znajdziecie u nas zarówno hity kinowych sal ostatnich miesięcy, jak i kilka starszych, ale kultowych dzieł filmowych. Żeby nie szukać daleko: już za 89,99 zł w Sklepie GRY-OnLine można kupić Gran Torino, czyli historię przemiany zgryźliwego weterana wojny w Wietnamie i jeden z najlepszych filmów w reżyserii Clinta Eastwooda, czy hit ostatnich miesięcy z Leonardo DiCaprio w roli głównej - Incepcję.

Dla siebie znajdą coś także sympatycy komedii. W takiej samej cenie mamy dla Was między innymi Kac Vegas - jedną z najlepszych komedii ostatnich lat, czy Zakochaną Złośnicę z Heathem Ledgerem w jednej z głównych ról.

Na koniec coś dla fanów wojennych seriali - w ofercie mamy także Pacyfik, wyprodukowany przez Toma Hanksa i Stevena Spielberga jednen z najlepszych obrazów wojennych ostatnich lat. Wersja na DVD w specjalnym metalowym pudełku kosztuje tylko 129,90.

Wszystkie filmy w ofercie Sklepu GRY-OnLine.

guandi
16 listopada 2010 - 10:57