Yoren

najnowszepolecanepopularne

Spaceteam - gra mobilna polegająca na krzyczeniu

Lubisz wciskać przyciski i krzyczeć na swoich przyjaciół? Lubisz aktywować Kosmiczne Sub-protonowe Dopalacze Czasoprzestrzenne? Jeśli twoja odpowiedź to tak, lub nie, to możesz mieć to coś czego potrzeba w Spaceteam!

czytaj dalejYoren
4 listopada 2015 - 18:15

The Crew - Autostradą do piekła rozczarowań

Po tym jak Test Drive Unlimited 2 okazało się przeciętne a jej rewelacyjny poprzednik spotkał się z wyłączeniem serwerów, nastały ciężkie czasy dla kierowców MMO. Jako jeden z nich mogłem z przymrużeniem oczu kontynuować karierę w TDU2 i wytrwale czekać na godnego następcę serii. Po czterech latach najbliższą tego tytułu produkcją wydawało się być The Crew. O ile gra spełniała wszystkie wymogi stawiane przez weteranów Test Drive Unlimited, tak chwilę po premierze okazało się, że zapowiedzi wraz z ukazanymi w nich ideami odnoszą się do finalnego produktu tak samo jak karuzela do betoniarki. Owszem, podstawowe założenia są spełnione, lecz nie w tym rzecz.

czytaj dalejYoren
9 kwietnia 2015 - 17:11

Gruntz – glina godna remake’u!

Dawno, dawno temu bo aż w 1999 roku, świat ujrzał Grunty. Reklamowana, jako następca lemingów produkcja szybko podbiła serca graczy i zagościła w nich na wiele lat. W dzisiejszych czasach, określane mianem gry dzieciństwa Grunty, spotykają się z rozgłosem na poziomie szeptów wymienianych pomiędzy fanami. Dlatego też, nic nie stoi na przeszkodzie abym chwycił za megafon i odrobinę pokrzyczał.

czytaj dalejYoren
30 marca 2015 - 20:04

The Crew – cień interakcji społecznej

Od kiedy po raz pierwszy zagrałem w Need For Speed: Carbon i ujrzałem tamtejszą skromną, lecz oryginalną strukturę frakcyjną, marzyłem o umieszczeniu tej formuły w grze sieciowej. Śniłem o przemierzaniu świata wraz z sojusznikami i napotykaniu przeciwników, gdzie językiem potężnego warkotu silników wymienialibyśmy się obelgami. Nie jest więc zaskoczeniem moje uradowanie z którym spotkałem się na wieść o zaimplementowaniu systemu frakcji w grze The Crew. Niestety, radość ta została zachwiana z momentem uruchomienia owej produkcji.  Wraz z czasem gry coraz wyraźniej słyszałem głos człowieka, który pilotował samolot linii lotniczych Marzenia. „Prosimy o zapięcie pasów oraz nałożenie masek tlenowych. Zderzenie z Rzeczywistością jest nieuniknione.” Jako jeden z ocalałych postaram się opisać całe zdarzenie.

czytaj dalejYoren
24 marca 2015 - 23:46