Kolekcjonerski Drakensang w drodze do Klientów Sklepu GRY-OnLine - guandi - 8 września 2010

Kolekcjonerski Drakensang w drodze do Klientów Sklepu GRY-OnLine

Dwie kilkunastokilogramowe paczki dostarczone dziś przez kuriera skrywały w sobie zarówno wersję standardową jak i Edycję Kolekcjonerską tej produkcji. Obie już od jakiegoś czasu w Sklepie GRY-OnLine mogli zamawiać nasi Klienci. Oni już jutro będą przemierzać świat Aventurii uczestnicząc w epickiej przygodzie.

Obowiązkową dla fanów gier RPG pozycję można oczywiście cały czas zamawiać w Sklepie GRY-OnLine. Wersja standardowa kosztuje 99,90, my jednak Waszej szczególnej uwadze polecamy Edycję Kolekcjonerską. Jej zawartość budzi respekt, w pięknie przygotowanym pudełku znajdziecie między innymi: pierwszą część Drakensang: The Dark Eye, podręcznik gracza systemu RPG The Dark Eye wraz z mapą i kośćmi do gry, płytę z muzyką z gry oraz koszulkę Mistrza Gry. Szczegóły tej edycji znajdziecie w tym miejscu, a ja tylko dodam, że za to ekskluzywne wydanie należy zapłacić tylko 169,90!

Tradycyjnie już rozdajemy również bonusy do gry dla naszych Klientów!:) Do obu edycji Drakensanga dodajemy Napój Potęgi, znacznie zwiększający umiejętności bohaterów.  

guandi
8 września 2010 - 14:50