Muzyczne dema w Xbox LIVE Marketplace - Hed - 8 września 2010

Muzyczne dema w Xbox LIVE Marketplace

W tym tygodniu na łamach Xbox LIVE Marketplace pojawiają się dwie wersje demonstracyjne najnowszych produkcji muzycznych – DJ Hero 2 oraz Guitar Hero: Warriors of Rock. Dzięki temu fani zarówno gitarowego jak i elektronicznego grania mogą sprawdzić jak będzie prezentowała się następna generacja gier wykorzystujących specjalne kontrolery.

Guitar Hero: Warriors of Rock to klasyczna rozgrywka, ale inna stylistyka. Twórcy postanowili wysłać nas do mistycznego świata rocka w nowym trybie kariery. Wcielamy się w nim w młodych muzyków, którzy mają za zadanie uwolnić bóstwo muzyki gitarowej i pokonać złowrogą bestię. W demie możemy zagrać kawałki Black Sabbath, Foo Fighters oraz Slasha.

DJ Hero 2 to zupełnie inne klimaty, chociaż w grze usłyszymy także kawałki rockowe. W tym przypadku mamy jednak do czynienia z muzyką głównie klubową, którą miksujemy przy pomocy kontrolera przypominającego gramofon. Próbka produkcji oferuje możliwość zmiksowania kawałków Lady Gagi i Deadmaus oraz Pussycat Dolls i Pitbull.

Demonstracyjne wersje obu tytułów są dostępne dla posiadaczy złotych kont Xbox LIVE. Trzeba pamiętać, że gry wymagają instrumentów lub przynajmniej mikrofonu (w przypadku Guitar Hero). Guitar Hero: Warriors of Rock pojawi się w sklepach 28 września tego roku. Na drugą odsłonę młodszej serii DJ Hero poczekamy natomiast do października.

Hed
8 września 2010 - 15:41