Gorący początek tygodnia w Sklepie GRY-OnLine - FIFA Guitar Hero i unikalna Edycja Kolekcjonerska Assassin's Creed II - guandi - 27 września 2010

Gorący początek tygodnia w Sklepie GRY-OnLine - FIFA, Guitar Hero i unikalna Edycja Kolekcjonerska Assassin's Creed II

Dziś wyjątkowo lubimy poniedziałki. Powinni je lubić również Klienci naszego Sklepu, a w szczególności Ci, którzy w ostatnim czasie zdecydowali się zakupić u nas FIFĘ 11. Z samego rana dotarła do nas dostawa prosto z magazynów EA, a w tej chwili paczki z najnowszą symulacją piłki nożnej są już w drodze do Klientów. Praktycznie wszyscy "preorderowcy" zagrają więc w nową FIFĘ na co najmniej dwa dni przed premierą.

To jednak nie wszystko. Mile zaskoczeni będą również fani mocnych gitarowych brzmień - również na cztery dni przed premierą otrzymaliśmy Guitar Hero: Warriors of Rock i zestawy wraz z dodatkowymi gitarami również podróżują już kurierem do Klientów. W przypadku obu produkcji nic nie stoi na przeszkodzie by zagrać w nie przed premierą. FIFA dostępna jest cały czas w naszej ofercie przedpremierowej (mimo, że grę już wysyłamy!), co więcej nasi stali Klienci (z zamówioną w przeszłości dowoloną FIFĄ na PC) powinni sprawdzić pocztę  - znajdą na niej kod promocyjny uprawniający do sporej zniżki, która obowiązuje do końca tego tygodnia. Podobnie jest z Guitar Hero: Warrios of Rock, w przypadku tej gry czeka na Was inna niespodzianka - dysponujemy jeszcze limitowaną serią bonusowych gitar dodawanych do zamówień.

Na koniec chyba największa niespodzianka - w ofercie mamy ograniczone ilości Edycji Kolekcjonerskiej jednej z najbardziej kultowych produkcji tego roku, Assassin's Creed II. Gra, figurka głównego bohatera oraz film Rodowód będący wprowadzeniem do fabuły można mieć w rewelacyjnej cenie 93,99 zł.

Ogólnie - wysłaliśmy dziś do naszych Klientów gigantyczne ilości paczek. A jutro będzie nie wiele gorzej, od rana bierzemy się za wysyłkę F1 2010!:)

Na koniec i nieco w luźniejszym klimacie - przypominamy, że trwa również promocja na zestaw World of Warcraft Battlechest + Lich King. Całość możecie mieć za 99,90 zł a zachęcić Was do wizyty w świecie Azerothu powinien poniższy teledysk. Jak to powiedział mój znajomy, to niesamowite jak wielki wpływ ta gra ma na popkulturę ;)

guandi
27 września 2010 - 14:50