VISCO Collection - Danteveli - 10 listopada 2023

VISCO Collection

VISCO Collection to zbiór siedmiu klasycznych gier arcade, które zostały odświeżone i ulepszone dla współczesnych graczy. Zestaw ten został wydany przez QUByte Interactive i PixelHeart na różne platformy, takie jak Nintendo Switch, Steam, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S Czy warto zainteresować się tym tytułem?

Gry zawarte w VISCO Collection to Andro Dunos, Bang Bead, Captain Tomaday, FlipShot, Ganryu, Goal! Goal! Goal! i Neo DriftOut. Każda z nich reprezentuje inny gatunek i styl, oferując graczom różnorodne doznania i wyzwania. Oto krótki opis każdej z nich:

Andro Dunos: To klasyczna gra typu shoot 'em up, w której gracz steruje statkiem kosmicznym i strzela do nadlatujących przeciwników i bossów. Gra ma ładną grafikę i płynną animację, a także dynamiczną muzykę i efekty dźwiękowe. Gra jest dość trudna i wymaga od gracza szybkiego refleksu i precyzji. Gracz może zmieniać typ broni, korzystając z różnych power-upów, które wpływają na siłę i kształt strzału. Gra ma cztery poziomy trudności i osiem poziomów do przejścia.

Bang Bead: To gra bijatyka, w której gracz wybiera jedną z ośmiu postaci i walczy z innymi w pojedynkach jeden na jeden. Gra ma ciekawy system walki, w którym gracz może odbijać piłkę od ścian i podłogi, używając różnych ataków i uników. Gra ma ładną grafikę i humorystyczny klimat, a także różne tryby gry, takie jak Arcade, Versus, Survival i Practice. Gra ma też opcję gry online, dzięki której gracz może zmierzyć się z innymi graczami na całym świecie.

Captain Tomaday: To nietypowa gra typu shooter, w której gracz kontroluje tytułowego bohatera, Kapitana Tomadaya, który jest pomidorem z ludzką twarzą i rękami. Gra ma zabawny i surrealistyczny klimat, a także oryginalne poziomy i przeciwników. Gra jest dość łatwa i przyjemna, a także ma różne power-upy i specjalne ataki, które pomagają graczowi w walce. Gra ma sześć poziomów do przejścia i cztery poziomy trudności.

FlipShot: To gra zręcznościowa, w której gracz gra w futurystyczną odmianę pinballa. Gra ma prosty i intuicyjny system sterowania, a także różne stoły i kule do wyboru. Gra ma ładną grafikę i efekty specjalne, a także dynamiczną muzykę i efekty dźwiękowe. Gra ma różne tryby gry, takie jak Arcade, Time Attack, Versus i Practice. Gra ma też opcję gry online, dzięki której gracz może rywalizować z innymi graczami na całym świecie.

Ganryu: To gra platformowa, w której gracz wciela się w rolę jednego z dwóch legendarnych samurajów, Musashiego lub Suzume, i wyrusza na misję pokonania zmartwychwstałego Kojiro i jego armii złych ninja i potworów. Gra ma ładną grafikę i animację, a także ciekawą fabułę i dialogi. Gra jest dość trudna i wymaga od gracza zręczności i strategii. Gracz może używać różnych broni i umiejętności, takich jak miecz, shuriken, bomba czy skok. Gra ma pięć poziomów do przejścia i cztery poziomy trudności.

Goal! Goal! Goal!: To gra sportowa, w której gracz gra w piłkę nożną. Gra ma prosty i intuicyjny system sterowania, a także różne drużyny i stadiony do wyboru. Gra ma ładną grafikę i realistyczną fizykę, a także emocjonującą muzykę i efekty dźwiękowe. Gra ma różne tryby gry, takie jak Exhibition, League, Cup i Penalty Shootout. Gra ma też opcję gry online, dzięki której gracz może grać z innymi graczami na całym świecie.

Neo DriftOut: To gra wyścigowa, w której gracz prowadzi szybkie samochody rajdowe i driftuje po trudnych trasach. Gra ma ładną grafikę i płynną animację, a także realistyczną fizykę i efekty specjalne. Gra jest dość trudna i wymaga od gracza umiejętności i kontroli. Gracz może wybrać jeden z sześciu samochodów i jeden z sześciu krajów, w których się ściga. Gra ma sześć poziomów do przejścia i cztery poziomy trudności.

VISCO Collection to zbiór, który z pewnością zadowoli fanów gier arcade i retro. Gra ma wiele zalet, takich jak ładna grafika, wciągająca muzyka, różnorodna rozgrywka, bogate opcje ustawień i odblokowywania, wysoki poziom ponownej grywalności i rywalizacji. Gra ma jednak też kilka wad, takich jak niska długość, wysoki poziom trudności, brak opcji zapisu i kontynuacji, potencjalnie przestarzała mechanika i treść. Gra jest dostępna za niewielką cenę na różnych platformach, co może być atrakcyjne dla wielu graczy. Gra ma też zapowiedziane aktualizacje i dodatki, co może zwiększyć jej wartość i popularność. VISCO Collection to zbiór, który zasługuje na uwagę i szacunek, i który może dostarczyć wielu godzin zabawy i nostalgii.

Danteveli
10 listopada 2023 - 13:27