Krótka piłka - Headbangers: Rhythm Royale - Danteveli - 4 stycznia 2024

Krótka piłka - Headbangers: Rhythm Royale

Gołębie mają specjalne miejsce w kulturze i grach wideo. Stworzenia nazwane latającymi szczurami pojawiły się już w wielu tytułach. Zazwyczaj mamy okazję do nich strzelać lub je rozwalać czy zbierać. Czasem trafi się jednak produkcja taka jak Headbangers: Rhythm Royale, gdzie grają główne role. Czy warto sięgnąć po ten dosyć oryginalny tytuł typu battle royale?

Headbangers: Rhythm Royale to gra typu battle royale, która łączy elementy rytmiczne z zabawnymi i szalonymi mini-grami. Gra jest inspirowana przez Fall Guys, ale zamiast biegać po torach przeszkód, gracze muszą wykonywać zadania związane z muzyką. Gra oferuje 23 różne mini-gry, które testują refleksy, pamięć, wiedzę i zręczność graczy. Niektóre z nich są naprawdę zabawne, a inne mogą być frustrujące lub przytłaczające. Gra jest kolorowa i pełna humoru, a postacie są przedstawione jako gołębie z różnymi strojami i fryzurami.

Jeśli chodzi o Headbangers: Rhythm Royale to zabawa kręci się wokół muzyki. Dlatego też dostępne mini gierki są w muzycznych czy tam rytmicznych klimatach. Mamy do czynienia z takimi rodzajami zabawy jak Garden Party gdzie gracz musi odtwarzać krótkie fragmenty muzyki jak najdokładniej. Każdy błąd kosztuje jedno serce. Strata serduszek oznacza bycie wyeliminowanym. Rap Battle jest w sam raz dla fanów 8 Mile i KOTD. Mamy tam improwizować rap na podstawie słów, które pojawiają się na ekranie. Trzeba dopasować rytm i rymować się z poprzednim graczem. Pomyłka lub zbyt długa bezczynność oznacza przegraną.

Gra jest przeznaczona dla wszystkich rodzajów graczy, zarówno dla fanów gier rytmicznych, jak i dla tych, którzy szukają czegoś innego i łatwego do opanowania. Gra nie ma trybu lokalnego, więc jedyną opcją jest rywalizacja online z innymi graczami. Gra nie ma też systemu battle pass, co może być zaletą lub wadą, w zależności od tego, czy lubisz zdobywać nagrody za granie. Gra ma jednak system waluty, którą można wydawać na kosmetyczne dodatki do swojej postaci. Gra jest aktualizowana regularnie, więc można spodziewać się nowych mini-gier i strojów w przyszłości.

Podsumowując, Headbangers: Rhythm Royale to gra, która może zapewnić wiele godzin zabawy, jeśli lubisz gry rytmiczne i bitewne. Gra ma swój urok i kreatywność, ale może też być powtarzalna i irytująca. Gra nie jest dla każdego, ale jeśli szukasz czegoś świeżego i zwariowanego, to może warto spróbować.

Danteveli
4 stycznia 2024 - 12:52