Top Racer Collection - Danteveli - 10 marca 2024

Top Racer Collection

Mam sentyment do starych gier wyścigowych sprzed epoki dominacji 3D. Tytuły na NESA, SNESA czy serie takie jak Lotus i Jaguar XJ220 , które ogrywałem na Amidze zawsze będą miały miejsce w moim sercu. Nie wspominam nawet o takich klasykach jak Outrun. Dlatego też Top Racer Collection od razu przykuło moją uwagę.

Top Racer Collection to powrót do lat 90., kiedy gry wyścigowe na 16-bitowych konsolach wciągały graczy swoją szybką akcją i kolorową grafiką. Ta kolekcja zawiera pełną serię gier Top Racer, w tym Top Racer, Top Racer 2, Top Racer 3000 oraz zupełnie nową grę Top Racer Crossroads z nowymi samochodami i ekskluzywną zawartością stworzoną specjalnie dla tej edycji. Co ciekawe seria kiedyś była znana pod tytułem Top Gear, ale pewien program telewizyjny chyba ma obecnie monopol na tę nazwę, więc teraz gry są wydawane pod nazwą używaną wcześniej w Japonii.

Gra Top Racer Collection to prawdziwa gratka dla miłośników wyścigów. Zawiera ona różne tryby gry, które zadowolą zarówno graczy szukających szybkiego rozrywki, jak i tych, którzy chcą zanurzyć się w pełnoprawnym symulatorze wyścigowym.
W Top Racer Collection znajdziesz ponad 140 tras na całym świecie, zarówno w przeszłości, jak i w przyszłości. Wybierz się w podróż przez czasy, gdzie liczy się tylko gaz do dechy i błyskawiczne refleksy. Graj w trybie kampanii, wyścigu na czas lub zabawy bez kompromisów w trybie szybkiego wyścigu.

W Top Racer Crossroads pojawiły się cztery nowe, ekskluzywne samochody, nawiązujące do innych kultowych gier wyścigowych oraz popularnej kultury samochodowej w Brazylii. To niepowtarzalna okazja, aby wrócić do korzeni i przypomnieć sobie czasy, gdy gry wyścigowe były prawdziwą frajdą.

Grafika w Top Racer Collection jest imponująca. Samochody są szczegółowo odwzorowane, a tory wyścigowe są pełne detali, które dodają głębi do świata gry. Dźwięk silnika i skrzypienie opon na zakrętach dodają realizmu doświadczeniu.

Gra oferuje szeroki wybór samochodów, od klasycznych muscle cars do nowoczesnych supersamochodów. Każdy samochód ma swoje unikalne właściwości, co zmusza graczy do strategicznego wyboru pojazdu w zależności od trasy. Trasy są różnorodne, od miejskich ulic po górskie serpentyny, co dodaje urozmaicenia rozgrywce.

Top Racer Collection oferuje kilka trybów gry. Tryb kariery pozwala graczom na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie nowych samochodów, podczas gdy tryb szybkiego wyścigu pozwala na szybką i intensywną rozgrywkę. Jest również tryb wieloosobowy, który pozwala na rywalizację z innymi graczami na całym świecie.

Gra jest bardzo satysfakcjonująca. Wyścigi są intensywne, a zwycięstwo wymaga zarówno umiejętności jazdy, jak i strategicznego myślenia. System sterowania jest responsywny i precyzyjny, co pozwala na pełną kontrolę nad pojazdem.

Top Racer Collection to solidna gra wyścigowa, która oferuje wiele godzin zabawy. Jej mocne strony to wysokiej jakości grafika, różnorodność samochodów i tras, oraz różne tryby gry. Jest to gra, którą zdecydowanie warto dodać do swojej kolekcji na Steam.

Danteveli
10 marca 2024 - 11:11