Kadomon: Hyper Auto Battlers - Danteveli - 18 kwietnia 2024

Kadomon: Hyper Auto Battlers

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale wszystkie gierki z mon jako końcówką tytułu kojarzą mi się z pewną serią o kieszonkowych potworkach. Często mam rację, ale czasem trafi się produkcja odrobinę podobna ale w gruncie rzeczy inna jak Kadomon: Hyper Auto Battlers.

Kadomon: Hyper Auto Battlers to strategiczna gra typu auto-battler z elementami roguelike, która pozwala graczom kolekcjonować i walczyć z ponad 180 unikalnymi stworzeniami. Gracze mogą rozwijać i ewoluować swoje Kadomony, tworząc ostateczny zespół i wykorzystując niesamowite synergii, aby pokonać potężnych bossów.

Gra oferuje system walki w czasie rzeczywistym, gdzie gracze muszą strategicznie rozmieszczać swoje Kadomony na planszy, aby wykorzystać ich unikalne zdolności i stworzyć silne kombinacje. Każda bitwa wymaga planowania i przemyślenia, a wygrane walki nagradzają graczy nowymi Kadomonami i przedmiotami do ulepszania.

W miarę postępów w grze, gracze mogą rozwijać swoje Kadomony, ulepszając ich statystyki i odblokowując nowe zdolności. Ewolucja Kadomonów nie tylko zmienia ich wygląd, ale także wprowadza nowe, potężniejsze umiejętności do wykorzystania w walce.

Gra jest obecnie w fazie Wczesnego Dostępu, co oznacza, że jest stale rozwijana i ulepszana na podstawie opinii społeczności. Twórcy gry aktywnie współpracują z graczami, włączając ich pomysły i sugestie do rozwoju gry.

Kadomon: Hyper Auto Battlers to gra, która oferuje unikalne połączenie kolekcjonowania stworzeń i taktycznych walk auto-battler z dodatkowym smaczkiem roguelike. Z bogatym światem do odkrycia i ciągłym wsparciem ze strony twórców, gra ma potencjał na długie godziny wciągającej zabawy.

Danteveli
18 kwietnia 2024 - 20:19