Total Trails - Danteveli - 23 kwietnia 2024

Total Trails

W świecie gier na PlayStation 5, gdzie oczekiwania są wysokie, Total Trails wyróżnia się swoją unikalną mieszanką przygody, strategii i wizualnej ekscytacji. Przenosi graczy w magiczny świat pełen tajemniczych ścieżek, niebezpiecznych wyzwań i niesamowitych krajobrazów. A nie sorry, Prima Aprilis już za nami, więc trzeba zmienić śpiewkę.

Total Trails prezentuje przepiękne otwarte światy, które zachwycają detalem i różnorodnością. Od mrocznych lasów po ośnieżone szczyty gór – każde miejsce ma swoją historię i charakter. Grafika jest oszałamiająca, a efekty świetlne i pogodowe dodają realizmu. Wszystko to sprawia, że eksploracja świata staje się prawdziwą przyjemnością.

Gra oferuje różnorodność ścieżek, zarówno dla miłośników wędrówek, jak i tych, którzy lubią dynamiczne starcia. Gracz może wybrać spośród różnych klas postaci, z unikalnymi umiejętnościami i stylami walki. System walki jest płynny i satysfakcjonujący, a wybór odpowiednich ścieżek wpływa na rozwój postaci.

W Total Trails fabuła jest intrygująca i pełna zwrotów akcji. Gracz wciela się w rolę podróżnika, który odkrywa tajemnice starożytnego świata. Spotyka różnorodnych NPC, z którymi może rozmawiać, wykonywać zadania poboczne i dowiadywać się więcej o historii tego miejsca. Każda postać ma swoje własne cele i motywacje, co dodaje głębi narracji.

Ścieżka dźwiękowa w Total Trails jest epicka i pasuje do klimatu gry. Od spokojnych melodi do dynamicznych utworów podczas walk – muzyka doskonale współgra z wydarzeniami na ekranie. Efekty dźwiękowe, takie jak szum wiatru na górskich szczytach czy odgłosy zwierząt w lesie, dodają realizmu.

Shovelware na PS5 jest potężny. Rozumiem, że Sony nie ma kasy na tworzenie gier i jest pusto jeśli chodzi o tytuły ekskluzywne, ale tak zwana śmieciarka wylewającą produkcje o bardzo niskiej jakości zalewa wszystkie rynki i trudniej przebić się w poszukiwaniu czegoś fajnego. Total Trails na pewno nie jest ejdną z perełek na PlayStation 5.

Danteveli
23 kwietnia 2024 - 11:20