Krótka piłka - Void Gore - Danteveli - 2 czerwca 2024

Krótka piłka - Void Gore

Void Gore to przerażający shoot’em up, który przenosi gracza w mroczne i nieprzewidywalne głębie piekła. Wcielając się w asa lotnictwa, schodzimy coraz niżej, pokonując nadnaturalne potwory i zbierając monety. 

Grafika i styl: Grafika w Void Gore jest klasycznym pixel artem z przewijaniem w pionie. Choć może nie jest najpiękniejsza w swoim gatunku, to z pewnością wyróżnia się swoim charakterem. Kluczowym elementem jest tu dynamiczny styl rozgrywki, który wciąga gracza na długie godziny.

Rozgrywka: W grze przetrwania musimy stawić czoła coraz trudniejszym falom wrogów. Zbierając power-upy i monety, możemy ulepszać nasz statek, co pozwala nam przetrwać jeszcze dłużej. Eliminacje przeciwników łączymy, aby zwiększyć mnożnik punktów. To prosta, ale uzależniająca mechanika.

Rankingi online: Void Gore oferuje rankingi online, gdzie gracze mogą potwierdzić swoje umiejętności jako doskonali piloci. To dodaje element rywalizacji i zachęca do powrotów na kolejne partie.

Podsumowanie: Void Gore to gra, którą warto wypróbować, zwłaszcza jeśli lubisz shoot’em upy. Choć nie jest to arcydzieło, to jego dynamiczna rozgrywka i retro-pixelowa grafika z pewnością dostarczą ci sporo frajdy. Jednakże, jeśli oczekujesz dużej różnorodności wrogów, może cię nieco zawieść

Danteveli
2 czerwca 2024 - 16:42