Krótka piłka - Richman 11 - Danteveli - 2 czerwca 2024

Krótka piłka - Richman 11

Richman 11 to casualowa gra z gatunku Monopoly, stanowiąca jedenastą odsłonę tej popularnej serii. Czy ta wersja dostarcza wystarczająco dużo rozrywki i czy warto w nią zagrać? 

Grafika w Richman 11 jest klasyczna i kolorowa, przypominająca tradycyjne plansze do gry w Monopoly. Choć nie jest to arcydzieło wizualne, spełnia swoje zadanie. Dźwięki są proste i niezobowiązujące, ale nie riszają uszu.

W grze wcielamy się w gracza, który przemieszcza się po planszy, rzucając kostką. Naszym celem jest inwestowanie w nieruchomości, kupowanie akcji i korzystanie z kart. To klasyczna mechanika Monopoly, ale Richman 11 dodaje kilka odmian. Mamy różne tryby gry, a także opcję gry online. Warto zaznaczyć, że gra jest dostępna na wielu platformach, w tym na konsolach Xbox i PlayStation.

Richman 11 to przyjemna gra planszowa, szczególnie dla fanów Monopoly. Choć nie wnosi nic nowego do gatunku, to solidnie wykonana produkcja. Jeśli lubisz strategię, negocjacje i rywalizację, ta gra może cię zainteresować.

Mimo że Richman 11 nie jest przełomowym tytułem, to dostarcza wystarczająco dużo zabawy, aby spędzić przy niej kilka godzin. Dla miłośników planszówek i Monopoly jest to solidny wybór

Danteveli
2 czerwca 2024 - 16:51