OMG! Mój pierwszy wpis na gameplay.pl! - Solnica a.k.a. Vaako - 26 lipca 2010

OMG! Mój pierwszy wpis na gameplay.pl!

 Jak mawiał Pawlak z Samych Swoich - "Nadejszła wiekopomna chwiła", oto mój pierwszy wpis na gameplay.pl, czyli okazja dobra na kilka słów wyjaśnienia, kto, co i dlaczego?

Solnica? Vaako? Któż to taki?

Vaako

Solnicą zostałem ochrzczony przez znajomych dobre kilkanaście lat temu, gdyż byłem jedyną osobą pośród nich pochodzącą z Wieliczki (no wiecie, stara kopalnia soli, sól, skarbnik, itp.). Od 2000 roku pod ksywką tą zacząłem udzielać się na GRY-OnLine. Kawy dobrej nie parzę, ale jako że posiadam kilka innych zalet, pracuję tu po dzień dzisiejszy.

Vaako z kolei, to główna ksywka moich postaci w różnego typu grach online, zapożyczona oczywiście z filmu Kroniki Riddicka (The Chronicles of Riddick). Dlaczego akurat Vaako? To proste, bo miał ładną żonę :-)

Czego można się po mnie spodziewać?

W skrócie - niewiele :P Głównie coś ciekawego o mojej ulubionej grze, czyli World of Warcraft, od czasu do czasu jakaś śmieszna historyjka, lub coś innego co wyda mi się na tyle interesujące, aby poświęcić temu trochę czasu potrzebnego na zamieszczenie na blogu.

Dlaczego?

Bez lania wody, do bólu szczerze. Mógłbym rozpisywać się o mojej wielkiej misji pisania i tym podobnych, ale prawda jest taka, że jest to część mojej pracy, a jako że jestem w dużej mierze odpowiedzialny za powstanie gameplay.pl, to wypada abym go dokładnie przetestował, zarówno jako czytelnik, jak i osoba zamieszczająca swoje wypowiedzi. Ot i cała prawda.

Solnica a.k.a. Vaako
26 lipca 2010 - 17:36