Najlepsze cosplaye - Jaina Proudmoore z Warcraft III - - 16 czerwca 2014

Najlepsze cosplaye - Jaina Proudmoore z Warcraft III

Źródło: Natasha Firsakova

Bohaterką pierwszego w tym tygodniu odcinka naszego cyklu została Jaina Proudmoore ze świata serii Warcraft, za którą przebrała się  Natasha Firsakova(znana również jako Narga).

Cosplayerka oparła się na wersji tej postaci z Warcraft III: Reign of Chaos i jednocześnie dodała kilka nowych elementów, tak aby kostium był bardziej szczegółowy.  Sądzimy, że był to dobry pomysł, gdyż model bohaterki w grze nie grzeszył wysokim poziomem detali:

Warcraft III: Reign of Chaos trafiło na rynek w 2002 roku. Gra okazała się wielkim przebojem, gromadząc potężny zestaw pozytywnych recenzji. W dniu premiery na półki sklepowe powędrowało 4,5 mln pudełek, z czego milion znalazło nabywców w ciągu pierwszego miesiąca.

Rok później ukazał się dodatek The Frozen Throne. Niestety do dzisiaj pozostaje on ostatnią RTS-ową odsłoną tego cyklu, a studio Blizzard skoncentrowało się na rozwijaniu odnogi MMORPG tego uniwersum w postaci World of Warcraft. Mimo to mamy nadzieję, że w przyszłości doczekamy się Warcrafta IV.

16 czerwca 2014 - 08:12

Jak oceniasz cosplay Jainy Proudmoore?

Świetna cosplayerka i kostium. 93,8 %

Dobry, ale czegoś mi w nim brakuje. 4,8 %

Słaby. 1,5 %