Polski Geek

Popkultura na okrągło!

najnowszepolecanepopularne

Codzienne życie Dartha Vadera!

Co robi BB-8, gdy nikt nie patrzy?

Pupkulturowe sceny odtworzone z balonów!

Spidermable - 6-letnia dziewczynka, o której usłyszał dziś cały świat!

Ta restauracja zaskoczy fanów DC Comics!

Gdyby Królik Bugs należał do Ligi Sprawiedliwości?

A to ci dopiero okładki!

Niemiecki ilustrator Uwe De Witt wpadł na świetny pomysł - postanowił zgromadzić okładki z popularnych płyt CD z muzyką z ostatnich lat i zastąpić postaci występujące na nich superbohaterami Marvela. A że Uwe ma wielki talent (jak za moment się przekonacie), powstało coś, co z pewnością spodoba się zarówno geekom, jak i fanom muzyki. Jeśli zaliczacie się do którejś z tych grup, zapraszam do zapoznania się z tymi świetnymi grafikami!

czytaj dalejPolski Geek
17 kwietnia 2015 - 21:33

Te dzieci wygrały już na starcie!

Naszym rodzicom ciężko jest zrozumieć nasze hobby. Nie czytaj komiksów, bo one są dla dzieci! Bawisz się klockami LEGO jak dziecko w przedszkolu! Zabrałbyś się za coś poważniejszego, a nie oglądał krasnali i czarodzieja. Walki w kosmosie? O matko, jaka nuda - włącz coś innego! To tylko niektóre z przykładów, które pewnie każdy z was słyszał w swoim życiu od swoich rodziców (jeśli nie, to świetnie). A wyobraźcie sobie, co by było, gdyby wasi rodzice byli również geekami! Byłoby wspaniale? Oczywiście. Dlatego tym nowo narodzonym dzieciom tak bardzo zazdroszczę takiego startu w życiu! Rodzice-geekowie to najlepsi rodzice pod słońcem (i bardzo pomysłowi, o czym swiadczą poniższe zdjęcia)!

czytaj dalejPolski Geek
13 kwietnia 2015 - 19:14

Polak potrafi - tak wygląda brama Ereboru z 55 tysięcy klocków LEGO!

Michał Kaźmierczak, w społeczności miłośników klocków LEGO znany jako migalart, przez siedem miesięcy w swoim zaciszu budował coś, co sprawia, że miłośnikom klocków LEGO, Hobbita (i pewnie też troche fanom Władcy Pierścieni) włos staje dęba. Otóż Michał zgromadził oszałamiającą liczbę 55 tysięcy szarych (!) klocków i zbudował z nich bramę Ereboru, która wygląda wprost rewelacyjnie. Założę się, że każdy geek chciałby mieć taką budowlę w swojej kolekcji lub chciałby chociaż zobaczyć ją na żywo! Michałowi gratuluję kreatywności, wytrwałości i ilości klocków!

czytaj dalejPolski Geek
9 kwietnia 2015 - 19:32

O dwóch takich, co zbudowali Transformery!

Rolnik Yu Zhilin i jego syn wpadli kilka lat temu na rewelacyjny pomysł - zaczęli w wolnym czasie konstruować ze zużytych części samochodowych roboty. Początkowo szło im to bardzo ciężko, ale dzięki Internetowi, własnym umiejętnościom oraz ogromnemu uporowi, stworzyli coś, co wywołało nerdgasm u fanów gigantycznych robotów - skonstruowali Optimusa Prime'a oraz Bumblebee. Zobaczcie niesamowite efekty ich prac.

czytaj dalejPolski Geek
7 kwietnia 2015 - 21:35