Spidermable - 6-letnia dziewczynka o której usłyszał dziś cały świat! - Polski Geek - 29 września 2015

Spidermable - 6-letnia dziewczynka, o której usłyszał dziś cały świat!

Mable Tooke, bo tak naprawdę nazywa się Spidermable, bohaterka dzisiejszego posta i dnia, mieszka w Edmonton w Kanadzie, ma 6 lat, uwielbia Spider-Mana i choruje na raka. Jej marzeniem było zostać superbohaterką i walczyć ze złem. Dziś, dzięki fundacji "The Children’s Wish Foundation", spełniła swoje marzenie - została prawdziwą superbohaterką!

Ale nie było to zwykłe wydarzenie...

Wszystko zaczęło się od wyemitowania w telewizji wiadomości, w których poinformowano, że kapitan drużyny hokeja na lodzie Edmonton Oliers, Andrew Ference, został porwany przez tajemniczego Mysterio. Policja nie mogła sobie poradzić z tym problemem, dlatego na pomoc wezwano Spidermable.  Poniżej znajdziecie te wiadomości.

Spidermable, jak przystało na prawdziwą superbohaterkę, nie czekała ani chwili i od razu odpowiedziała na wezwanie. Wkroczyła do akcji.

Wszystko to odbywało się przy zaangażowaniu telewizji, mieszkańców miasta, rodziny małej Mable oraz mediów społecznościowych. Akcję można było śledzić chociażby na Twitterze.

Oczywiście dla dziewczynki przygotowano masę zagadek i atrakcji: poznała ona burmistrza miasta, zwiedziła Zoo, chodziła ze Spider-Manem po ruchomej kładce...

...lecz na końcu zmierzyła się z porywaczem - Mysterio! Oczywiście pojedynek wygrała!

Potem czekały na nią wywiady, sława i ogromna radość ze spełnienia swojego największego marzenia w życiu. 

Takie akcje przywracają wiarę w ludzkość!

źródło: bleacherreport.com

Polski Geek
29 września 2015 - 19:33