Marcin Łukański

Delirium

najnowszepolecanepopularne

Moja wersja motywu muzycznego z Monkey Island

Długi weekend był i minął pod znakiem deszczu i zimna (przynajmniej w Krakowie). Wykorzystałem ten czas - między innymi - na zabawę z genialnym motywem muzycznym z Monkey Island i nagrałem go w troszkę innej formie głównie na gitarze, ale też na... flecie. Przy okazji oczywiście zbeszcześciłem go tworząc tak marną podróbkę, ale mam nadzieję, że przyszłe pokolenia mi to wybaczą :D

Gamescomowe wpadki.

Targi to miejsce pełne niespodzianek. Nigdy nie wiadomo, z której strony zaatakują kłopoty, co się zepsuje, co odmówi posłuszeństwa. A, że coś posłuszeństwa odmówi, jest pewne. Tym razem jednak skoncentruję się na tym, co nie do końca działało po drugiej stronie barykady - po stronie firm wystawiających się na gamescom.

czytaj dalejMarcin Łukański
25 sierpnia 2010 - 12:56

Życie na targach okiem Dela

Wyjazdy na targi, to poważna sprawa. Nie jest na nich różowo, ani w żadnym wypadku kolorowo. Wręcz przeciwnie - to ciągła, mroczna walka. Walka z czasem, walka ze zmęczeniem, walka ze snem podczas nocnego montowania materiałów, walka z tłumem na targach i z przeciwnościami losu.

czytaj dalejMarcin Łukański
15 sierpnia 2010 - 21:29

Dead Space - opowiadanie

Wagon, skrzypiąc i piszcząc zatrzymał się gwałtownie na stacji. Isaac Clarke westchnął głęboko i bardzo powoli założył na głowę niewygodny hełm.

To już piekło, czy jeszcze kawałek? – zażartował, starając się rozśmieszyć samego siebie. Słowa zabrzmiały wyjątkowo pusto i żałośnie w przerażającej ciszy jaka panowała na stacji. Clarke westchnął ponownie, wziął do ręki piłę plazmową i szarpnięciem otworzył stalowe drzwi kolejki, która służyła do przemieszczania się po statku.

czytaj dalejMarcin Łukański
12 sierpnia 2010 - 00:44