My Time at Sandrock - Danteveli - 2 listopada 2023

My Time at Sandrock

Tak zwane symulatory życia należą do gier, po które lubię sięgać. Tytuły tego typu zazwyczaj działają fajnie jako coś na odstresowanie i trochę przyjemniejsza zabawa bez wybuchów czy kosmicznych wyznań. Dlatego byłem bardzo zainteresowany tym by sprawdzić My Time at Sandrock. Czy warto sięgnąć po tę produkcję?

My Time at Sandrock to gra RPG, która jest kontynuacją gry My Time at Portia, stworzonej przez studio Pathea Games. Gra jest dostępna w wersji Early Access na platformie Steam od 25 maja 2022 roku, a pełna wersja została właśnie wydana na dodatkowych platformach, takich jak Nintendo Switch, Xbox czy PlayStation.

Gra przenosi gracza do pustynnego miasteczka Sandrock, gdzie musi on wcielić się w rolę początkującego budowniczego i pomóc odbudować i odnowić miejscowość. Gra oferuje możliwość eksplorowania otwartego świata, zbierania zasobów, konstruowania maszyn, uprawiania roślin, hodowli zwierząt, nawiązywania relacji z innymi postaciami i wiele więcej.

Gra jest osadzona w świecie po apokaliptycznym wydarzeniu zwanym Dniem Klęski, które zniszczyło większość nowoczesnych technologii. Gra ma miejsce 300 lat po tym wydarzeniu i pokazuje, jak ludzie próbują odbudować cywilizację i żyć w harmonii z naturą. Gra ma przyjemną i ciepłą atmosferę, a jej grafika jest kolorowa i stylowa. Gra ma również bogatą i interesującą fabułę, która rozwija się wraz z postępami gracza.

Gra rozpoczyna się od tego, że gracz przybywa do Sandrock na zaproszenie burmistrza miasta. Gracz otrzymuje własny warsztat, który musi odnowić i rozbudować. Gracz może również kupić lub zdobyć różne narzędzia i bronie, które pomogą mu w pracy i obronie przed niebezpieczeństwami. Gracz może wykonywać różne zadania dla mieszkańców miasta, zarówno główne, jak i poboczne. Zadania te są zróżnicowane i ciekawe, a niektóre z nich mają wpływ na rozwój fabuły i losy postaci.

Gra ma również aspekt społeczny, który polega na nawiązywaniu przyjaźni i romansów z innymi postaciami. Gra ma ponad 30 unikalnych postaci, z którymi gracz może rozmawiać, spędzać czas i dawać prezenty. Każda postać ma własną osobowość, historię i preferencje. Gracz może również zapraszać postacie na randki lub imprezy, a nawet poślubić jedną z nich. Gracz może również mieć dzieci i zwierzęta domowe.

Gra ma również aspekt kreatywny, który polega na konstruowaniu różnych maszyn i urządzeń, które ułatwią życie w Sandrock. Gracz może zbierać surowce z otoczenia lub wydobywać je z ruin. Gracz może również przetwarzać surowce na materiały za pomocą pieca, młyna, suszarki i innych urządzeń. Gracz może również budować różne meble i dekoracje do swojego warsztatu lub domu. Gracz może również tworzyć własne ubrania i akcesoria.

Gra ma również aspekt ekonomiczny, który polega na zarabianiu pieniędzy za pomocą handlu lub wykonywania zadań. Gracz może sprzedawać lub kupować przedmioty w sklepach lub na targu. Gracz może również brać udział w aukcjach lub loteriach. Gracz może również inwestować w rozwój miasta lub wspierać różne organizacje.

Gra ma również aspekt przygodowy, który polega na eksplorowaniu świata gry i odkrywaniu jego tajemnic. Gracz może podróżować po różnych lokacjach, takich jak pustynia, lasy, góry czy kosmos. Gracz może również odwiedzać inne miasta lub kraje. Gracz może również napotkać różne zwierzęta i potwory, z którymi może walczyć lub zaprzyjaźnić się. Gracz może również znaleźć różne relikty z przeszłości lub artefakty z przyszłości.

Podsumowując, My Time at Sandrock to gra, która oferuje wiele możliwości i zabawy. Gra jest bogata w treść i zróżnicowana w rozgrywce. Gra ma przyjemną i pozytywną atmosferę, a jej grafika i dźwięk są ładne i pasujące. . Polecam tę grę wszystkim, którzy lubią gry o życiu i budowaniu.

Danteveli
2 listopada 2023 - 14:34