Krótka piłka - Caribbean Legend - Pirate Open World RPG - Danteveli - 28 lutego 2024

Krótka piłka - Caribbean Legend - Pirate Open World RPG

Caribbean Legend - Pirate Open World RPG przenosi graczy w epokę Złotego Wieku piractwa na Karaibach. Gra oferuje niezapomnianą 200-godzinną przygodę, w której można plądrować miasta i statki, odkrywać nieznane wyspy, poszukiwać skarbów, nawiązywać przyjaźnie, zdobywać nagrody za swoją głowę i uwodzić damy na drodze do ostatecznej wolności.

Inspirowana serią Sea Dogs i Sid Meier’s Pirates, gra przenosi nas w skórę Charlesa de Maure, młodego francuskiego szlachcica, który wyrusza w podróż do Nowego Świata, aby pomóc swojemu bratu. Co początkowo wydaje się prostą sprawą rodziną, szybko ewoluuje w epicką przygodę na całe życie.

W grze czeka mnóstwo możliwości i tajemnic do odkrycia. Gracze mogą wybierać różne ścieżki kariery, od stania się generalnym gubernatorem po barona piratów. Karaibskie morze to królestwo dziesiątek wysp i miast, ogromny archipelag owiany tajemnicą od szczytów piramid Indian po głębiny oceanu, gdzie czekają unikalne nagrody, zadania i ciekawostki.

Mimo pięknej grafiki, wydającej się nieco datowanej, gra zdobyła mieszane recenzje na Steam, choć spotkała się z pozytywnym odbiorem na GamesRadar. Gra została opracowana przez rosyjskie studio BlackMark Studio jako nieformalne odświeżenie wcześniejszego projektu dewelopera, "Sea Dogs: To Each His Own".

Podsumowując, Caribbean Legend - Pirate Open World RPG to ambitna gra RPG, oferująca bogaty, otwarty świat do eksploracji i mnóstwo możliwości wyboru własnej ścieżki. Warto jednak zauważyć, że gra nie obsługuje języka polskiego. Dla miłośników gier RPG z otwartym światem i tematyki pirackiej, ta gra stanowi doskonałą okazję do zapuszczenia się w burzliwe wody karaibskiego piractwa.

Danteveli
28 lutego 2024 - 18:25