krótka piłka - Bakery Simulator - Danteveli - 14 kwietnia 2024

krótka piłka - Bakery Simulator

Gra Bakery Simulator od studia Live Motion Games to symulator piekarni, który pozwala graczom doświadczyć codziennej pracy piekarza. Wydana 3 maja 2022 roku, gra zyskała mieszane recenzje ze względu na swoją prostotę i ograniczenia. Teraz tytuł w wersji na konsole Microsoftu trafił w moje ręce. Ciekawe czy zabawa w pieczenie na Xboksie będzie hitem?

Bakery Simulator rzuca wyzwanie graczom, aby zarządzali własną piekarnią, od wypieku chleba po dostarczanie zamówień do sklepów. Gra oferuje realistyczne maszyny piekarnicze i bazę oryginalnych przepisów, które mogą być inspiracją dla graczy. Jednakże, kontrola nad grą może być frustrująca, zwłaszcza gdy czas goni, aby zdążyć z zamówieniem.

Grafika w Bakery Simulator jest prosta i bez większych ozdobników. Nie oczekujmy tu rewolucji wizualnej, ale styl pasuje do tematyki gry. Dźwięki są adekwatne do akcji na ekranie, choć po dłuższym czasie mogą stać się monotonne.

Gra jest prosta, nawet zbyt prosta, co może prowadzić do szybkiego znudzenia. Pętla rozgrywki jest szybka, ale ograniczona przez trywialne mini-gry. Postęp w grze jest szybki, ale liniowy, a zawartość wyczerpuje się w kilka godzin.

Bakery Simulator posiada kilka problemów technicznych, wizualnych i tekstowych, które mogą wpływać na ogólne wrażenie z gry. Mimo to, gra oferuje możliwość eksperymentowania z przepisami i zarządzania zapasami składników, co dodaje pewnej głębi do symulacji prowadzenia piekarni.

Bakery Simulator to gra, która może przyciągnąć miłośników symulatorów i pieczenia, ale jej prostota i ograniczenia mogą szybko zniechęcić. Jest to tytuł, który mógłby skorzystać na dodatkowym czasie w fazie produkcji, aby stać się pełniejszym i bardziej satysfakcjonującym doświadczeniem.

Danteveli
14 kwietnia 2024 - 16:44