Class of Heroes 2G: Remastered Edition - Danteveli - 27 kwietnia 2024

Class of Heroes 2G: Remastered Edition

Class of Heroes 2G: Remastered Edition to gra, która przenosi graczy w świat klasycznych dungeon crawlerów, oferując zarówno nostalgiczne wspomnienia, jak i nowoczesne elementy. Wyprodukowana przez Acquire i wydana przez PQube, gra jest remasterem pierwotnie wydanej na PSP i PS3, dostosowanym do możliwości PlayStation 5.

Akcja gry rozgrywa się w krainie fantasy, charakteryzującej się licznymi szkołami, gdzie młodzi ludzie doskonalą swoje umiejętności eksplorowania dungeonów i rozprawiania się z coraz liczniej występującymi potworami. Gracze tworzą drużynę adeptów różnych profesji, aby powstrzymać intrygę wymierzoną w całą ludzkość.

Remaster Class of Heroes 2G doczekał się uwspółcześnionej oprawy graficznej, która, choć prostsza niż w wielu współczesnych tytułach, wyróżnia się swoim charakterystycznym stylem. Retro estetyka przypomina o korzeniach gry, a jednocześnie wprowadza elementy, które przyciągają uwagę graczy na nowych konsolach.

Gracze mogą wybierać spośród różnych klas postaci, takich jak rycerz, mnich, ninja, czarodziej itp. Drużyna składa się z sześciu zawodników, z których trójka w tylnym rzędzie może razić oponentów magią lub pociskami, a przednia straż specjalizuje się w walce bronią białą. To tradycyjna, sprawdzona wielokrotnie bitewna formuła.

Class of Heroes 2G: Remastered Edition jest przyjazne dla żółtodziobów, zachowując jednocześnie wszystkie cechy dobrych dungeon crawlerów, z należytą głębią rozwoju bohaterów na czele. System naliczania doświadczenia został ustawiony w ten sposób, by cała gra przebiegała w żwawym tempie. Gracze szybko uczą się nowych zdolności i nabierają siły.

Remaster wprowadza nowe elementy, takie jak uwspółcześniona oprawa graficzna i nowe elementy rozgrywki, które dodają świeżości doświadczeniu.

Class of Heroes 2G: Remastered Edition to gra, która z pewnością przyciągnie zarówno fanów oryginału, jak i nowych graczy. Jej klasyczna rozgrywka, połączona z nowymi elementami i możliwościami PlayStation 5, sprawia, że jest to tytuł godny uwagi dla miłośników RPG i dungeon crawlerów.

Danteveli
27 kwietnia 2024 - 19:40