Krótka piłka - Terra Memoria - Danteveli - 2 czerwca 2024

Krótka piłka - Terra Memoria

Terra Memoria to przyjemna mieszanka RPG, eksploracji i zagadek, osadzona w uroczym świecie, który łączy 3D z pikselową grafiką. Czy warto w nią zagrać?

Grafika w Terra Memoria jest urocza i nostalgiczna. Kombinacja 3D i pikselowej estetyki tworzy wyjątkowy klimat. Świat gry jest kolorowy i pełen detali, a muzyka dodaje muzyki do odkrywania.

Gracz wciela się w jednego z sześciu przyjaciół, którzy wyruszają na niezwykłą podróż przez różne epoki. Magiczne kryształy i budzące się starożytne roboty stanowią tajemnicę, którą musimy rozwikłać. Postacie są urocze i różnorodne, a ich dialogi dodają głębi fabule.

Terra Memoria oferuje różnorodność rozgrywki. Eksplorujemy świat, rozwiązujemy zagadki, walczymy turowo i budujemy własną wioskę. Mechanika jest przyjemna, choć walki mogą stać się powtarzalne. Wykorzystujemy unikalne narzędzie do zmiany otoczenia i konstruowania budynków.

Mimo że Terra Memoria nie jest przełomowym tytułem, to dostarcza wystarczająco dużo zabawy, aby spędzić przy niej wiele godzin. Dla fanów RPG, eksploracji i urokliwego świata, to solidny wybór.

Danteveli
2 czerwca 2024 - 16:53