Każdy może być superbohaterem! - Polski Geek - 7 czerwca 2015

Każdy może być superbohaterem!

Gdybym zapytał was, co kojarzy wam się ze słowem "superbohater", co byście odpowiedzieli? Podejrzewam, że kilka osób wymieniłoby od razu Batmana, Supermana, Spider-Mana, czy innego "gościa" w spandeksowym kostiumie. Wielu z was powiedziałoby, że z superbohaterem kojarzą mu się supermoce: latanie, laserowy wzrok, teleportacja, supersiła, ponadprzeciętna sprawność fizyczna itp. Jeszcze inne osoby zapewne skojarzyłyby to słowo z komiksem, obrazkowymi opowieściami, w których ci herosi najczęściej występują. Oczywiście wszyscy mielibyście rację. 

Mnie natomiast zastanawia, ilu z was, słysząc "superbohater", pomyślałoby o członku rodziny, sąsiedzie, przyjacielu lub osobie, którą zna się tylko z widzenia? Zapewne niewielu z was tak by odpowiedziało. Autor zdjęć, Martin Beck, postanowił pokazać wszystkim, że każdy może być superbohaterem - nie tylko wyimaginowana postać z komiksu! I zrobił to w rewelacyjny sposób! 

Superbohaterem może być każdy z nas - gruby, chudy, niski, wysoki, biedny i bogaty, z najróżniejszego krańca świata! Trzeba tylko zrobić jedną rzecz - nieść dobro!

Teresa i Ghalib, Liban

 

Ghalib, Liban
Suresh, Indie
Eranga, Sri Lanka
Omar, Ukraina, Dina, Egipt
Luz, Palestyna
Dan, Anglia, Kristina, USA
Teresa, Liban
Aliya, Kazachstan
Mohammed, Bangladesz
Georgina, Nowa Zelandia
Fergus, Irlandia
Ahmed, Arabia Saudyjska
Ghalib, Liban
Martin, Walia
Victoria, Wielka Brytania
Ghalib, Liban
Suzie i Savannah, Wielka Brytania
Kristina, Filipiny

źródło: boredpanda.com

Polski Geek
7 czerwca 2015 - 19:35