Danteveli

najnowszepolecanepopularne

Nocny krzyk

RIP Tom 1: Derrick. Ciężko przeżyć własną śmierć

Relax numer 38

Metal Hurlant nr 2

The Legend of Heroes: Trails Through Daybreak

Starship Troopers: Terran Command - Urban Onslaught

Krótka piłka - Black One Blood Brothers

Black One Blood Brothers to taktyczna strzelanka dla jednego gracza, inspirowana pierwszymi Rainbow Six i Ghost Recon. Wcielisz się w elitarne siły specjalne Joint Secret Operations (JSO) i poprowadzisz siły specjalne przez wymagające tajne operacje na całym świecie1. Gra oferuje dynamiczny interfejs planowania, możliwość dostosowania swojego zespołu, a także różnorodność misji i wyzwań.

czytaj dalejDanteveli
9 lipca 2024 - 17:50

Republic of Pirates

Republic of Pirates to oryginalny pomysł na grę, gdzie będziemy budować nasze własne pirackie imperium. Czy gra jest warta uwagi, czy też raczej za mocno prezentuje się jako plagiat innego popularnego tytułu o podobnej tematyce?

czytaj dalejDanteveli
7 lipca 2024 - 17:32

Mechs V Kaijus

Gra Mechs V Kaijus to połączenie strategii obronnej, mechanik MOBA oraz strzelaniny. Wcielamy się w dowódcę potężnego oddziału mechów, który musi stawić czoła inwazji potworów Kaijus.

czytaj dalejDanteveli
26 czerwca 2024 - 20:11

Krótka piłka - Dungeon Arsenal

Dungeon Arsenal to dynamiczna gra typu roguelite, która przenosi gracza w świat losowo generowanych pięter pełnych kart.

czytaj dalejDanteveli
19 czerwca 2024 - 16:44

SCHiM

W swojej karierze gracza, miałem okazję zagrać w kilka fajnych produkcji opierających się na motywie cieni. Były to pomysłowe i zapadające w pamięć produkcje. Teraz dołącza do nich kolejny tytuł. SCHiM to tytuł, który wyróżnia się swoją nietypową koncepcją i minimalistycznym podejściem. Gra oferuje unikalne doświadczenie, łącząc skakanie z cienia w cień z abstrakcyjnym światem.

czytaj dalejDanteveli
19 czerwca 2024 - 14:56

Starship Troopers: Terran Command - Urban Onslaught

Mniej więcej dwa lata temu miałem okazję zagrać w naprawdę fajną i udaną grę RTS na bazie legendarnej książki i kultowej serii filmów. Chodzi o adaptacje najpopularniejszej historii o walce z robakami kosmosu, czyli Starship Troopers. Terran Command było niezwykle udaną produkcją i w zeszłym roku doczekało się całkiem sporego DLC. Teraz przychodzi pora na kolejny kawałek DLC i okazję do powrócenia do tej produkcji. Czy Starship Troopers: Terran Command - Urban Onslaught to kolejne udane rozszerzenie gry?

czytaj dalejDanteveli
18 czerwca 2024 - 19:34

Dragon is Dead w Early Access

Smoki są chyba dosyć mocno powiązane z grami wideo. Kiedy słyszę słowo smok od razu przychodzi mi do głowy stworzenie, które widziałem w jednym z wielu tytułów RPG czy gier akcji. Niestety wychodzi, że nadszedł już koniec tych stworzeń. Wszystko za sprawą gry o wiele mówiącym tytule Dragon is Dead.

czytaj dalejDanteveli
16 czerwca 2024 - 17:24

Krótka piłka - Musashi vs Cthulhu

Musashi vs Cthulhuto gra, która zanurza graczy w szybko zmieniającym się świecie pełnym akcji i nieustającej walki o przetrwanie. Rozgrywka koncentruje się na Musashim, najbardziej znanym samuraju z feudalnej Japonii, który został przeklęty i stał się celem niewyobrażalnych potworów.

czytaj dalejDanteveli
10 czerwca 2024 - 19:05

Downward: Enhanced Edition

Downward: Enhanced Edition to druga szansa produkcji sprzed lat. Tytuł doczekał się aktualizacji do dopakowanej wersji. Czy dzięki temu gra zyska nowych fanów?

czytaj dalejDanteveli
9 czerwca 2024 - 15:21

Krótka piłka - Terra Memoria

Terra Memoria to przyjemna mieszanka RPG, eksploracji i zagadek, osadzona w uroczym świecie, który łączy 3D z pikselową grafiką. Czy warto w nią zagrać?

czytaj dalejDanteveli
2 czerwca 2024 - 16:53