Two Worlds II - odkrywamy karty.. z Edycji Kolekcjonerskiej! - Arxel - 12 listopada 2010

Two Worlds II - odkrywamy karty.. z Edycji Kolekcjonerskiej!

Dzisiaj do polskich sklepów zawitała (w końcu!) gra Two Worlds II. Niestety tylko w wersji podstawowej, informacja o wycofaniu ze sprzedaży w naszym kraju wersji kolekcjonerskiej nie ucieszyła zbyt wielu graczy. Po miesięcznym nawiedzaniu studia deweloperskiego i zabawie w beta-testera otrzymałem drobny upominek, którym są karty z EK. Postanowiłem "podzielić" się z Wami kilkoma zdjęciami tego "gadżetu".

Opakowanie prezentuje się kiepsko, tył kart zdecydowanie lepiej.
Po rozpakowaniu z tyłu..
Oraz z przodu.
Na Asach widnieją olbrzymie znaki kolorów.
Na "dwójkach" natomiast mamy podany adres oficjalnej strony internetowej gry.
Wizerunki postaci z gry znajdują się tylko na kartach od Waleta do Króla, czyli jest ich raptem 12. Do tego dochodzą dwa Jokery oraz jedna bonusowa karta (łącznie 15). Każda postać jest podpisana.
Jeden z Jokerów - Sordahon. Zarówno jego broń i tarczę zdobywamy kiedy go zgładzimy. Naturalnie nieco mniejszą jej wersję niż oryginał, gdyż tarcza zakrywałaby całego bohatera i jeszcze musiała "wchodzić" w ziemię.. ;)
Bonusowa karta, ot tak.

To na tyle. Co prawda liczyłem na większy "podarek" za włożony wkład w produkcję (czyli całą EK.. Koszulkę choćby..? :( ), no ale nie można mieć wszystkiego.. Zawsze również pozostaje fakt znalezienia się w creditsach gry, heh..

Reszta kolekcjonerki podobno prezentuje się równie słabo, więc może nie mamy co płakać?

Arxel
12 listopada 2010 - 04:20