Futurystyczna strona z ukrytymi informacjami o Deus Ex: Human Revolution - Arxel - 3 grudnia 2010

Futurystyczna strona z ukrytymi informacjami o Deus Ex: Human Revolution

Marketing rzecz ważna, wiedzą o tym również ludzie z Eidos. To już nie pierwszy raz, kiedy gracze otrzymują dość niepozornie wyglądającą stronę, skrywającą jednak kilka ciekawych informacji. Sarif Industries, to producent zajmujący się wytwarzaniem cybernetycznych implantów. Co się jednak stanie, jeśli pokręcimy się po stronie dłuższą chwilę..?

Jeśli jesteśmy cierpliwi i nie opuścimy strony Sarif Industries zbyt szybko, po chwili pojawi się okienko z hakerską mini-gierką.

Zasady są bardzo proste i zostaną wyświetlone tuż na starcie. Poruszając się strzałkami musimy zlokalizować cztery zablokowane foldery. Drogi utworzone z podwójnych strzałek definiują kierunek poruszania się w konkretną stronę. Musimy jednak uważać na systemy ochrony, które poruszają się po całej planszy i nie można ich przegapić, bo są duże i czerwone ;). Jeśli na jakiś wpadniemy - musimy powtarzać zabawę od początku. Jednorazowo możemy przystopować śledzenie korzystając ze spacji.

Na wykonanie zadania mamy 90 sekund!

Kiedy już zlokalizujemy folder, musimy go zhakować. Trwa to kilka sekund.
 
W nagrodę otrzymujemy cztery foldery ze zdjęciami i informacjami o cybernetycznych ulepszeniach w Deus Ex: Human Revolution

Jako ciekawostkę dodam, że wczoraj na stronie Games For Windows można było zakupić Deus Ex w edycji GOTY za jedyne 0.75 funta (80 MS Points). Niestety oferta dostępna tylko dla osób z aktywnym abonamentem GOLD i nie mieszkających w Polsce.. Cóż, kto jeszcze nie zdecydował się na migrację i miał zbędne punkty ten mógł skorzystać, jak na przykład ja.. ;)

Arxel
3 grudnia 2010 - 21:36