Konkurs! Zdobądź swój egzemplarz książki Ernesta Cline'a - 'Armada' - Elessar - 14 stycznia 2016

Konkurs! Zdobądź swój egzemplarz książki Ernesta Cline'a - "Armada"

„Armada” to nowa książka Ernesta Cline’a – autora światowego bestselleru pt. „Player One”. We współpracy z wydawnictwem JK przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z dwunastu egzemplarzy książki. Pisarz, którego poprzednia pozycja będzie ekranizowana przez Stevena Spielberga, tym razem zabiera nas w świat, w którym wirtualna Armada staje się rzeczywistym zagrożeniem. Jeśli chcesz przeczytać o przygodach Zacka, teraz masz na to najlepszą szansę!


„Zack Lightman całe życie miał głowę w chmurach, marząc, by świat trochę bardziej przypominał filmy i gry komputerowe, które pożera. Niechby jakieś fantastyczne, przełomowe zdarzenie roztrzaskało wreszcie monotonię jego bezbarwnej egzystencji i porwało go na szlaki kosmicznej przygody…
W końcu co szkodzi sobie trochę pomarzyć. Ale Zack umie odróżnić rzeczywistość od fantazji. Wie, że tu, w realu, nadpobudliwi nastoletni gracze nie dostają misji zbawiania świata.
Aż pewnego dnia widzi latający spodek. Więcej: ten statek kosmitów jest jakby żywcem wzięty z gry, której oddaje się co wieczór – popularnego symulatora lotów „Armada”.
Nie, nie zbzikował. A jego umiejętności – wraz z umiejętnościami milionów podobnych mu graczy na świecie – będą potrzebne, by uratować planetę. Nareszcie jest jego upragniona szansa! Tylko gdzieś w tyle głowy czai się dziwna wątpliwość – podsycana przez pamięć opowieści sci-fi, z którymi wyrastał – czy coś w tym scenariuszu nie wydaje się zanadto… znajome?” 


Przede wszystkim zachęcamy do przeczytania recenzji napisanej przez Kati, którą możecie znaleźć w tym miejscu. Cytując autorkę recenzji, książka „nieźle broni się (…) jako hołd oddany popkulturze”, więc jeśli jesteście fanami oldschoolowych klimatów growych, „Armada” będzie dla was bardzo przyjemnym literackim przeżyciem. W samym konkursie mamy do rozdania dla Was 12 egzemplarzy książki.

Zanim przystąpisz do udziału w konkursie, bardzo dokładnie przeczytaj poniższe punkty:

 1. Aby ubiegać się o nagrodę należy przesłać na adres mailowy [email protected]  krótki tekst prezentujący zarys fabuły książki, w której rzeczywistość spotyka się ze światem gier.
 2. Tekst konkursowy ma prezentować jedynie pomysł na fabułę takiej książki, więc maksymalna objętość tekstu to 800 znaków ze spacjami.
 3. Mail z tekstem konkursowym musi zawierać dokładną ksywkę z portalu www.gry-online.pl. Maile z tekstami, które nie będą zawierały ksywki konkursowej nie będą brane pod uwagę.
 4. Teksty konkursowe należy wysłać do 24-go stycznia 2016 roku włącznie.
 5. Jedna osoba może przesłać tylko jedną pracę.
 6. Warunkiem otrzymania nagrody jest:
  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);
  • poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);
 7. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych.
 8. Wyniki zostaną ogłoszone 27 stycznia 2016 do godziny 15:00 w wątku z komentarzami pod tym tekstem. Nagrody zostaną wysłane na nasz koszt do 14 dni roboczych od dnia ogłoszenia wyników na adres w profilu na www.gry-online.pl powiązany z ksywką z pracy konkursowej.

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, piszcie w komentarzach pod tym tekstem i postaramy się udzielić satysfakcjonujących odpowiedzi.

Czekamy na Wasze prace. Powodzenia! 
Elessar
14 stycznia 2016 - 10:03