Mafia II na PC w wersji PL jest po angielsku? - Soulcatcher - 27 sierpnia 2010

Mafia II na PC w wersji PL jest po angielsku?

Z tego co udało mi sie sprawdzić osobiście "polska" wersja gry Mafia II na PC nie działa jako wersja polska tylko jak angielska. Po instalacji wersji polskiej znajdującej się na oryginalnym DVD, gra autoryzuje się na STEAM i dociąga najnowsze uaktualnienie, które to właśnie, moim zdaniem powoduje zmianę języka na angielski.

Jeżeli sprawdzimy dostępne wersje językowe tej gry na STEAM nie ma tam wymienionej wersji polskiej. Na oryginalnym DVD sprzedawanym w naszym kraju wersja polska jest.

Czekam na wasze komentarze i ewentualne rozwiązanie tej sytuacji.

Uaktualnienie: Firma Cenega Poland podała następującą informację w sprawie problemów z grą Mafia II:

Możliwość uruchomienia gry w polskiej wersji językowej na PC jest dostępna od godziny 16.00. Aby wszystko odbyło się poprawnie, sugerujemy zrestartować system Steam, może zaistnieć potrzeba przeinstalowania gry, jeśli była na dysku przed godziną 16.00. W kwestii ekskluzywnego DLC dla Mafia II na Playstation 3 głos zabrało 2K Games. W oświadczeniu czytamy, iż „wszyscy pracownicy zaangażowani w proces produkcyjny Mafia II są bardzo podekscytowani, gdyż mogą dostarczyć wersje zlokalizowane gry na rynkach polskim, rosyjskim i czeskim. Jimmy’s Betrayal i inne DLC będą dostępne w wersjach zlokalizowanych na wszystkie platformy w dalszej części 2010 roku.

Soulcatcher
27 sierpnia 2010 - 12:39
gry