Start serwisu gameplay.pl - Soulcatcher - 31 sierpnia 2010

Start serwisu gameplay.pl

Witam wszystkich serdecznie

Dzisiaj startujemy oficjalnie z nowym serwisem który przygotowaliśmy dla społeczności GOLowiczów.

Gameplay.pl ma formę bloga, a dokładniej mówiąc zestawu blogów prowadzonych przez część pracowników i współpracowników naszej firmy oraz osoby zaprzyjaźnione.

Tematyka serwisu orbituje głównie wokół gier, w końcu to nasza pasja i spora część życia, ale nie mamy zamiaru ograniczać się wyłącznie do gier. Na gameplay.pl znajdziecie również informacje na tematy takie jak filmy, muzyka, książki, nasze zainteresowania i wszystko to co wyda nam się ciekawe lub zabawne.

Gameplay.pl został stworzony głównie z myślą o tym aby mieć miejsce do publikacji materiałów które ze względu na formę, treść lub tematykę nie mieszczą się w i tak bardzo zapchanej strukturze serwisu informacyjnego gry-online.pl.

Znajdziecie na gameplay.pl prywatne opinie redaktorów, to co robią dla przyjemności a nie koniecznie na zlecenie w godzinach pracy.

Mikro recenzje gier z osobistymi ocenami na gameplay.pl będą w przyszłości częścią naszego nowego systemu ocen na gry-online.pl.

Serwis gameplay.pl będzie ewoluował jak inne nasze serwisy w takim kierunku jaki uznacie za najlepszy, piszę to aby zaznaczyć że obecny wygląd i funkcjonalność serwisu zapewne będzie modyfikowana w przyszłości.

Przy okazji odpowiem na pytanie które już padło kilkukrotnie.

"Czy każdy czytelnik serwisów GOLa będzie mógł prowadzić  własnego bloga?".

Nie, nie zamierzamy udostępniać miejsca na gameplay.pl dla każdej osoby która się zgłosi, postanowiliśmy zachować pewną elitarność. Na chwilę obecną do ukształtowania się bardziej zaawansowanej wersji serwisu pozostaniemy przy obecnym składzie autorów dodając ewentualnie tych których zaprosimy sami, za to w przyszłości mamy zamiar udostępnić łamy gameplay.pl dla wyróżniających się czytelników naszych serwisów. Szczególnie dla tych ludzi którzy mają dar pisania w ciekawy sposób na interesujące tematy no i oczywiście będą mieli ochotę pisać dla was.

Zapraszamy do zabawy, czekamy na sugestie.

Soulcatcher
31 sierpnia 2010 - 21:18