Twarze GOLa - ludzie po drugiej stronie ekranu - Soulcatcher - 10 września 2010

Twarze GOLa - ludzie po drugiej stronie ekranu

Udało nam się zrobić zdjęcia większości krakowskich pracowników GRY-OnLine S.A., na codzień nie jest to łatwe ale z okazji 10 lecia pracy Łosia i Solnicy urządziliśmy sobie małe party. Jest to dobra okazja aby pokazać Kto jest Kto.

Na początek mała panorama. Dwóch panów w prawym górnym rogu to Verminus (redaktor naczelny serwisu informacyjnego, w ciemnej bluzie) i U.V. Impaler (vice naczelnego, jasny t-shirt).

Gościu poprawiający okulary to ja, następnie od lewej Lordareon (szef tvgry.pl, koszula w kratę), moociej (redaktor tvgry.pl, czerwona bluza), Del (redaktor tvgry.pl) i po prawej odwrócony bokiem Sandro (specjalista z działu Sprzedaży i Marketingu)

Od lewej DeSade (prezes GRY-OnLine S.A., na czarno), Dagmara (Manager Web Games), guandi (junior Manager e-Commerce), Vercetti (redaktor, współpracownik, obecnie wspierający redakcję osobiście)

Kwiat naszych programistów od lewej Phil (programista z Chin, właśnie kończy swój 6 miesięczny staż w GOLU), Tomek (starszy programista, w środku), Solnica (szef programistów GOLa)

Na pierwszym planie eLKaeR (redaktor serwisu informacyjnego, obecnie oddelegowany do zadań specjalnych), Major Doktor Upiorna (General Manager e-Commerce, szefowa sklep.gry-online.pl), Łosiu (szef działów encyklopedia gier i news room, w czerwonej koszulce)

Miło mi że mogę wam pokazać ludzi którzy codziennie przygotowują dla was materiały, ale oczywiście nie są to wszystkie osoby, nie chciał bym nikogo pominąć więc jest jeszcze całkiem spora grupa bardzo ważnych pracowników i współpracowników.

Soulcatcher
10 września 2010 - 13:34