4 edycja Wirtualnej Formuły 1 na start! - Padok WF1 - 2 lutego 2011

4 edycja Wirtualnej Formuły 1 na start!

Kubica, Vettel, Alonso, Hamilton, Rosberg to obecne gwiazdy Formuły 1. Chciałbyś się tak samo jak oni ścigać po słynnych torach, takich jak Monza, Albert Park, czy Monte Carlo? Nie masz prawa jazdy, doskonałych warunków fizycznych i bogatych szejków za plecami? Nic straconego. Już 13 marca rusza 4 edycja Wirtualnej Formuły 1!
Wirtulna Formuła 1 to idea zrodzona kilka lat temu na forum Gry-OnLine. Kilku zapalonych miłośników simracingu postanowiło wówczas stworzyć skromną ligę, w której braliby udział chętni użytkownicy. Jeden z najważniejszych wyborów dotyczył gry, w której przyjdzie im rywalizować. Padło na najlepszy symulator wyścigowy na rynku - rFactor. Tę tradycję podtrzymujemy do dzisiaj. Uznane dzieło studia ISI dalej niepodzielnie rządzi w środowisku symulacji i dostarcza Nam ogromnej dawki emocji, a przede wszystkim zabawy.

W tym roku patronat medialny nad zawodami sprawuje serwis Gameplay.pl, natomiast fundatorem nagród zostało Gry-OnLine S.A. za co serdecznie dziękujemy! Wszystkich kibiców  zapraszamy na nasz profil na Facebooku. Na nim znajdziecie podstawowe informacje o lidze, jak również najświeższe doniesienia z przygotowań do sezonu, a także galerie zdjęć z poprzednich wyścigów.

Pierwsze testy na torze Fuji.

W kolejnych postach pojawi się m.in. lista nagród, prezentacja modyfikacji na której będziemy się ścigać, zespoły, wywiady z uczestnikami, a także relacje z zawodów. W niedalekiej przyszłości należy się również spodziewać kilku niespodzianek dla chcących spróbować swoich sił razem z nami.

Do zobaczenia na torze!

Padok WF1
2 lutego 2011 - 11:50