Wirtualna Formuła 1 - prezentacja składów cz. 2 - Padok WF1 - 15 lutego 2011

Wirtualna Formuła 1 - prezentacja składów cz. 2

Dzisiaj oddajemy w Wasze ręce drugą część prezentacji zespołów występujących w lidzie Wirtualnej Formuły 1 na Gry-OnLine. Przypominamy, że sezon startuje 13 marca na torze Sakhir w Bahrajnie. Tylko na blogu WF1 przeczytacie relacje ze wszystkich wyścigów. Serdecznie zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie znajdziecie najświeższe zdjęcia z przedsezonowych testów.

Mercedes GP

Na nadchodzący sezon 2011 zespół srebrnych strzał pozyskał dwóch młodych, ale jakże bardzo utalentowanych kierowców. Są to wiktordth i Thomi, zeszłoroczni debiutanci, którzy już zdołali wszystkim udowodnić, że są wiele warci. Drzemie w nich ogromny potencjał, a nasz zespół musi zapewnić im tylko dobry samochód, aby w pełni pokazali, na co ich stać. wiktordth, 13. w zeszłorocznej klasyfikacji kierowców, debiutował w WF1 podczas zeszłorocznego wyścigu o GP Węgier na torze Hungaroring. Na tym trudnym i jednocześnie bardzo ciekawym torze pokazał, że ma zamiar zamieszać w stawce. Trzecie miejsce w jego pierwszym wyścigu pokazało, że nie można lekceważyć debiutantów. Jednak późniejsze problemy z układem kierowniczym sprawiły, że praktycznie nie miał szans wejść na koniec sezonu do czołowej 10 kierowców. Drugi z naszych kierowców – Thomi – również w zeszłym sezonie zdołał udowodnić, że jest wartościowym zawodnikiem. Potrzebuje jedynie więcej treningów, co dla debiutantów jest niezwykle ważną sprawą. W sezonie 2011 nasz zespół ma zamiar zawalczyć o pierwszą piątkę w klasyfikacji konstruktorów. – Z Thomim świetnie się rozumiemy i ciężko pracując jesteśmy w stanie osiągnąć wiele. Pierwsza piątka konstruktorów jest w zasięgu. Jeżeli chodzi o mnie, to mam zamiar w tym sezonie powalczyć o miejsce w czołowej szóstce kierowców. Chcę dać z siebie wszystko. – powiedział nasz nowy kierowca, wiktordth.

================================================

Sauber

Najnowsze wieści donoszą że zespół Sauber w tym sezonie będą reprezentować Kowal i G40st, który oprócz tego, że jest redaktorem serwisu gameplay.pl to jest jedną wielką niewiadomą.  Widząc dużą konkurencję w innych zespołach na pewno nie złożymy broni i będziemy dzielnie walczyć o miejsca w czołówce. Na zdjęciu obok nasze rumaki. Do zobaczenia na torze!

================================================

Force India F1 Team

W sezonie 2011 za kierownicami bolidów stajni Vijaya Mallya zasiądą doświadczeni driverzy: Qverty i Marcinkiewiczius. Zespół wiążę z nimi wielkie nadzieje. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z tak doświadczonymi kierowcami – mówi Mallya – Wiemy, że dadzą z siebie wszystko. Qverty to dobry i solidny kierowca co udowodnił już w poprzednim sezonie. Jego forma wciąż rośnie. Gdyby nie problemy natury technicznej jego miejsce w tabeli byłoby na pewno kilka pozycji wyższe – zapewnia szef zespołu Force India.- Marcinkiewiczius to klasa sama w sobie, udowodnił już, że ma talent. Wierzymy, że potwierdzi to w tym sezonie. Na pytanie co sądzi o odejściu z ich stajni obecnego mistrza świata Danleya Mallya uśmiecha się mówiąc – Nie ma ludzi niezastąpionych. Wierzymy, że jesteśmy w stanie powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu z obecnymi kierowcami, nie poddamy się i będziemy walczyć do końca o obronę obu tytułów chociaż wiemy, że będzie to niezwykle trudne. - Jestem głodny sukcesu, wiem, że stać mnie na wiele. Kiedy dostałem propozycje od temu FI od razu się zgodziłem. Wiem, że z tym zespołem jestem w stanie wiele osiągnąć. Z niecierpliwieniem oczekuje na pierwszy wyścig sezonu. - powiedział Qverty.

================================================

Lotus F1 Racing

Po wielu kontrowersjach, związanych z transferami, zespół Lotus F1 Racing oświadcza, iż jego barwy będzie reprezentował Simson oraz AlienPL86. Są to doświadczeni kierowcy, jednak to nie ta sama klasa co czołówka.  Jako, że jesteśmy teamem, który dopiero co wkroczył w świat F1, nie wymagamy od siebie zajmowania pierwszych lokat. Nasz bolid jest niezbyt udany, a brak możliwości zatrudnienia inżyniera wyścigowego stwarza dodatkowe problemy. Liczymy jednak na parę punktów w ogólnej klasyfikacji. Jako zespół Lotus, życzymy wszystkim kierowcom powodzenia na torze.

================================================

Renault

Zespół Renault ma zaszczyt poinformować, że w sezonie 2011 barwy ekipy bronić będą KORraN i Przemek. Już w poprzednim sezonie prowadzone były rozmowy z jednym z najlepszych kierowców w WF1, Biołym. Niestety, splot różnych okoliczności spowodował, że kierowca ten przez pewną część sezonu prawdopodobnie nie będzie mógł startować, jednak bardzo wierzymy w jego rychły powrót, dlatego kontrakt został podpisany i Bioły wskoczy na miejsce jednego z kierowców. Do tego czasu bardzo liczymy na bardzo dobrą formę KORraNa i Przemka, których stać na regularne punktowanie a może nawet i pokuszą się o jakąś niespodziankę?

================================================

AT&T Williams

2Fast4You podpisał kontrakt z AT&T Williams. Jak narazie to jedynak w zespole Williams, Lecz jest nadzieja, że jeszcze ktoś zasili szeregi tego zespołu.

Padok WF1
15 lutego 2011 - 16:41

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
15.02.2011 19:40
Kowal172
Kowal172
54
Szpec od BHP

Na razie sporo osób się zgłosiło zobaczymy jaka będzie frekwencja na pierwszym wyścigu:))

16.02.2011 00:31
Danley
😊
odpowiedz
Danley
154
slow but dangerous

Będzie pełny serwer i tym samym zostanie ustanowiony nowy rekord frekwencji :)

16.02.2011 12:21
STARKILLER22
👍
odpowiedz
STARKILLER22
60
LVL 90 SCRIBE

Niestety, splot różnych okoliczności spowodował, że kierowca ten przez pewną część sezonu prawdopodobnie nie będzie mógł startować, jednak bardzo wierzymy w jego rychły powód

Do poprawy.