Hans Zimmer zagra również w Skylanders: Spyro's Adventures - UV - 15 lutego 2011

Hans Zimmer zagra również w Skylanders: Spyro's Adventures

Druga odsłona cyklu Crysis nie będzie jedyną produkcją w bieżącym roku, w której usłyszymy muzykę skomponowaną przez Hansa Zimmera. Koncern Activision poinformował przed kilkoma dniami, że znany artysta przygotuje ścieżkę dźwiękową do opracowywanej przez studio Toys for Bob gry Skylanders: Spyro’s Adventures.

Tytuł zapowiada się niezwykle ciekawie, bo pozwoli wykorzystać w wirtualnym świecie prawdziwe, choć specjalnie zaprojektowane do tego celu zabawki. Urządzenia (do wyboru będą trzy różne rodzaje) podepniemy do konsoli za pośrednictwem portu USB, a te natychmiast pojawią się na ekranie telewizora pod postacią animowanego zwierzątka. Co ciekawe, zabawki będą przechowywać dane o zdobytych w trakcie zabawy punktach doświadczenia, wyuczonych umiejętnościach, a także odblokowanych bonusach. Dzięki temu gracze będą mogli podpinać je do dowolnej platformy i rywalizować z innymi ludźmi, wykorzystując do tego celu swoich podopiecznych.

Skylanders: Spyro’s Adventure zadebiutuje na rynku jesienią. Na razie nie wiadomo jak duży udział w produkcji oprawy muzycznej będzie mieć Hans Zimmer i czy w pracy pomogą mu inni artyści z prowadzonej przez Niemca firmy Remote Control Productions.

UV
15 lutego 2011 - 16:17