Nie tylko Gamescom. W Polsce też mamy targi! - promilus - 17 sierpnia 2011

Nie tylko Gamescom. W Polsce też mamy targi!

Gracze mocno zazdroszczą wszystkim tym, którym udało się pojechać na Gamescom i na własnej skórze poczuć magie targów. Jedni nie pojechali, bo nie mieli czasu, inni - bo pieniędzy zabrakło. Powody są różne. Niemiecka impreza jest mocno promowana i znana na całym świecie. Tymczasem my Polacy nie gęsi i swoje targi także mamy i to nierzadko o zasięgu międzynarodowym. Być może nawet nie wiesz, że w twojej okolicy odbywają się targi. Otrzyj łzy i wybierz coś dla siebie!

źródło: insomnia

Międzynarodowe Targi Ferma Świń i Drobiu

Te targi niestety już za nami, ale w 2012 następne! W tym roku odbyły się w styczniu, a organizatorem imprezy było Krajowe Stowarzyszenie Promocji Obszarów Wiejskich w Poznaniu. Impreza przyciągnęła rzesze wystawców i tłumy zwiedzających. Goście mogli się zapoznać z najnowszą ofertą wyposażenia chlewni i kurników, pasz i dodatków paszowych. Największą niespodzianka szykowaną właśnie na te targi było zaprezentowanie wyrobów ze świni rasy złotnickiej. Referaty wygłosili specjaliści z instytucji branżowych. Poruszono zagadnienia dotyczące wykorzystania gnojowicy i metod likwidacji odoru w pomieszczeniach inwentarskich.

Międzynarodowe Targi Alkoholi Wine & Spirits

Dla producentów i importerów alkoholi to wyjątkowa okazja poznania, jak prezentowane produkty oceniają koneserzy i odbiorcy końcowi. Impreza odbywa się w Warszawie i przyciąga prawdziwie międzynarodowe towarzystwo. Na ten sukces my – Polacy pracowaliśmy od lat i teraz możemy być dumni z efektów. Na targach jest możliwość degustacji, a także organizowane są kursy tematyczne np. dotyczące wiedzy o winie.

Międzynarodowe Targi Erotyczne w Katowicach

Aż dziwne, że tak mało popularne. Porno to jedna z ulubionych rozrywek większości mężczyzn, więc warto byłoby pójść dalej w tym swoim hobby – poznać nowe trendy, zabawki, posłuchać rad profesjonalistów. Wszystko w dużej hali udekorowanej pięknymi i nagimi kobietami. Cała ekipa gry-online tak naprawdę na targi jeździ tylko dla hostess. Warto, żeby przejechali się do Katowic, zrobili zdjęcia i je nam opublikowali, bo tam hostessy są dużo ciekawsze. Jeśli nie oni, to jedź sam, bo targi są otwarte dla wszystkich, nie tylko dla ludzi z branży.  

Targi Piekarstwa, cukiernictwa i Lodziarstwa

Cykliczna impreza odbywająca się w Gdańsku, a na niej wiele stoisk z najnowszym sprzętem do pieczenia chleba, robienia ptasiego mleczka i maszyny lodziarskie. Niektórzy wystawcy udostępniają swoje produkty zwiedzającym. Mogą dotknąć, włączyć i np. samemu sobie zrobić loda.

promilus
17 sierpnia 2011 - 14:13