Welcome to... :) - Dragon - 8 listopada 2013

Welcome to... :)

 

 

WSTĘPNIAK


Jeżeli cierpicie na Zespół Maniakalnej Miłości do Gier,

to ten blog jest waszym Szpitalem.

 

Jeżeli tak jak ja, jesteście "rupieciarzami"

i kolekcjonujecie wszystko, co związane z fantastyką,

to ten blog jest waszą Skarbnicą.

 

Jeżeli lubicie się śmiać i bawić,

ten blog jest waszym Loony Parkiem.

 

A jeżeli po prostu kochacie fantastykę

w każdych jej wcieleniach,

to ten blog jest waszym Sanktuarium.WELCOME TO

DOMINIUM GIER

Staram się przedstawiać wam ciekawe teksty na ciekawe tematy. Dla każdego coś się znajdzie. Interesuję się szeroko pojętą fantastyką, która macza swe palce w filmach, muzyce, książkach, komiksach, grach fabularnych i komputerowych. Ten blog jest odbiciem moich zainteresowań, moim prywatnym zwierciadłem, w które każdy z Was może zajrzeć, ocenić lub po prostu dobrze się bawić.

Wg mojego pierwotnego zamysłu blog ten składa się z trzech głównych cyklów:

 

1. Pen & Paper

Skarbnica wiedzy o grach fabularnych, papierowych, podręcznikowych, zwanych również "grami bez prądu". Chodzi o tradycyjne gry RPG. Tutaj znajdziecie wszelkie info o systemach RPG, sposobach ich rozgrywania, ciekawych koncepcjach itd. itp.

2. Domena Demonów

Cykl felietonów związany z ogólną fantastyką. Steampunk, Epic Fantasy, Dark Hantasy, Urban Fantasy, Low Fantasy, Horror, Cyberpunk, Science Fiction. Poza tym filmy, muzyka, książki, komiksy...

 3. Growy Azyl

Centrum tesktów o grach komputerowych. Wszystko na temat poszczególnych produckji, rozmówki na tematy okołogrowe. O grach i graczach...

 

***

 

Cały blog będzie sugestywnie rozbudowywany i rozszerzany, tak aby każdy mógł skorzystać z tego miejsca jako spójnej całości i otrzymać to, po co tu przyszedł. Tak więc serdecznie Was zapraszam już niedługo na pierwszy pełnoprawny tekst rozpoczynający jeden z powyższych cyklów ;)

 

Łączmy się fani fantastyki.

 

Pozdrawiam,

Dragon.

Dragon
8 listopada 2013 - 18:38