Growy Azyl #4. Jakie utwory byśmy widzieli w trailerach? - Dragon - 8 grudnia 2013

Growy Azyl #4. Jakie utwory byśmy widzieli w trailerach?

 
 

Dzisiaj krótko:

Muzyka to bardzo silne medium. Sprawuje niepodzielne rządy w naszym życiu, jest obecna niemal na każdym kroku. W filmach i grach komputerowych, w radiu, na YouTube, ogólnie w internecie. Można ją przechowywać na płytach CD, DVD, Blu-Ray, na pendrive'ach, nawet w telefonie komórkowym. Ostatnio przeglądając trailery różnych gier często zwraca się uwagę właśnie na muzykę w nich dźwięczącą.

 

Niebagatelnymi przykładami są trailery np. do gry Borderlands 2, w którym Nero zachwycał nas niezłym Dubstepem czy Dragon Age: Origins i wykorzystany utwór Marilyna Mansona "This Is A New Shit".

Z najnowszych trailerów wpadła mi do głowy muzyka z Wiedźmina 3: Dziki Gon zaprezentowanego na VGX, a wcześniej jeszcze do gry Rage od id Software. Coraz częściej wykorzystuje się komercyjne utwory różnych znanych ikon ze sceny rockowej, elektronicznej czy innych gatunków, co ogromnie wpływa na odbiór prezentacji przez gracza. Dlatego, chętniej oglądamy trailery. A nuż trafimy na utwór/zespół którego wcześniej nie znaliśmy, a bardzo nam się spoodbał :). I dzięki temu powiększamy naszą biblioteczkę ulubionych kąsków medialnych :D.

Jaką muzykę chcielibyście usłyszeć w trailerze? Jakich wykonawców? Z jakiego gatunku? Poniżej przedstawiam Wam moją małą listę utworów, które z przyjemnością ujrzałbym w trailerze growej produkcji ;)

1. Slipknot - Circle

2. Massive Attack - Angel

3. Skrillex & Sirah - Bangarang

4. Hunter - T.E.L.I.

5. System Of A Down - Chop Suey

 A Wam jakie trailery najbardziej przypadły do gustu pod względem muzycznym? I jakie utwory według Was powinny zasłużyć na wystąpienie w jednym z trailerów jakiejś gry? Proszę, podajcie przykłady i spróbujcie stworzyć podobną do mojej listę w komentarzach :).

 

DRAGON POZDRAWIA :D

 

Dragon
8 grudnia 2013 - 14:15