Nowe Darmowe Gry Gry MMO Gry WWW i Gry do pobrania - Soulcatcher - 18 sierpnia 2010

Nowe Darmowe Gry, Gry MMO, Gry WWW i Gry do pobrania

Zgodnie z zapowiedziami jesiennych zmian na serwisach GRY-OnLine S.A. dodaliśmy nowe serwisy i poprawiliśmy funkcjonalność istniejących serwisów związanych z tematyką darmowych gier.

Serwis Darmowe GRY

https://darmowe.gry-online.pl/

To nowy serwis zbierający najciekawsze naszym zdaniem darmowe gry i linki do gier znajdujące się w zasobach serwisów GRY-OnLine S.A. Możecie potraktować tą stronę jako stronę startową zbierającą to co polecamy.

Serwis GRY MMO

https://darmowe.gry-online.pl/

To poprawiona i ulepszone wersja istniejącego serwisu MultiGry zbierającego , ambitniejsze i przeznaczone dla bardziej wymagających graczy darmowe gry wieloosobowe.

Serwis Darmowe GRY WWW

https://gry.gry-online.pl/

To poprawiona i ulepszona wersja istniejącego wcześniej serwisu zbierającego  proste i przeznaczone do łatwego i szybkiego grania darmowe gry przeglądarkowe przez WWW.

Serwis Gry do Pobrania

http://alawar.gry-online.pl/

Nowy serwis zawierający darmowe gry do pobrania na własny komputer. Serwis zawiera wiele bardzo ciekawych i rozbudowanych gier przeznaczonych głównie dla pojedynczego gracza. Dzięki temu że pobieramy gry na włąsny komputer i nie gramy przez przeglądarkę, gry mają lepszą i ładniejszą oprawę audio-wizualną.

Zapraszamy do darmowej zabawy.

Soulcatcher
18 sierpnia 2010 - 13:13