Pierwsze obrazki z X-Men: Destiny nie wróżą niczego dobrego - Hed - 17 stycznia 2011

Pierwsze obrazki z X-Men: Destiny nie wróżą niczego dobrego

W sieci pojawiły się prawdopodobnie pierwsze obrazki z obecnej wersji gry X-Men: Destiny, które podobno opublikowano na łamach jednego z zagranicznych magazynów. Nowa produkcja studia Silicon Knights prezentuje się nadzwyczajnie... kiepsko. Wygląda na to, że dostaniemy puste lokacje i nieładne postacie – sprawdźcie i oceńcie w rozwinięciu.

Trudno powiedzieć na ile poniższy materiał reprezentuje to, co znajdzie się w samej grze. Jeśli nic się nie zmieni to dostaniemy niezbyt ładną produkcję z zaskakująco fatalnym designem postaci. Być może będzie okazja żeby to naprawić, bo w Destiny sami wybierzemy bohatera i wpłyniemy na jego losy, podejmując decyzje i dobierając moce (gry-online.pl).

Nowy projekt Silicon Knights będzie bardzo ważny dla studia po wcześniejszej klapie Too Human, który sam w sobie nie był znowu taki zły, ale nie spełnił oczekiwań. W przeszłości deweloper opracował kilka świetnych tytułów (Eternal Darkness: Sanity's Requiem), więc szkoda byłoby się z nim rozstawać. Pierwsze wrażenia z X-Men: Destiny niestety nie są pozytywne.

Hed
17 stycznia 2011 - 07:12