Próba ustanowienia Światowego Rekordu Guinnessa w Kinect Sports już w sobotę! - Hed - 19 kwietnia 2011

Próba ustanowienia Światowego Rekordu Guinnessa w Kinect Sports już w sobotę!

Nieczęsto zdarza się okazja do ustanowienia międzynarodowego rekordu. Dzięki Xbox LIVE będziemy mogli tego dokonać już w najbliższą sobotę, w próbie pobicia Światowego Rekordu Guinnessa w ilości osób jednocześnie biegnących sprint na 100 metrów w grze Kinect Sports. Jak wziąć udział w zabawie i otrzymać darmowy prezent? Tego dowiecie się poniżej.

W próbie bicia rekordu wezmą udział tysiące użytkowników Xbox LIVE z całego świata. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają w nagrodę koszulkę Światowego Rekordu Guinnessa dla awatara.

Aby wziąć udział w próbie pobicia rekordu wystarczy wykonać trzy proste kroki:

  • Aby zgłosić swój udział w biciu rekordu zaloguj się do Xbox LIVE i pobierz obrazek gracza Guinness World Record przed oficjalnym rozpoczęciem próby o godzinie 19:00 (23 kwietnia),
  • Tuż przed rozpoczęciem próby uruchom swoją grę Kinect Sports, wybierz Mini-grę sprint na 100 metrów z  menu głównego i podaj liczbę startujących zawodników (od 1 do 4 graczy).  Na koniec zaznacz opcję Kontynuuj i jesteś gotowy do startu,
  • O godzinie 19:00 przebiegnij jak najszybciej sprint na 100 metrów samemu lub z przyjaciółmi.

W ubiegły weekend do wzięcia udziału w wyzwaniu zachęcał Marcin Urbaś, mistrz Polski i Europy w sprincie, który zmierzył się z graczami w Kinect Sports. Mistrz ustanowił rekord 7,63 sekundy – w sobotę będzie okazja do pobicia także tego wyniku. W galerii możecie zobaczyć kilka fotek ze spotkania z Marcinem Urbasiem.

Warto przypomnieć, że próba pobicia Światowego Rekordu Guinnessa jest częścią weekendu Reprezentacje Narodowe Xbox, podczas którego wszyscy użytkownicy Xbox LIVE będą mogli korzystać z funkcjonalności kont Gold. Promocja potrwa od 21 do 25 kwietnia.

Hed
19 kwietnia 2011 - 11:22