Nieumarli celebryci w drugim dodatku do Call of Duty: Black Ops - Hed - 29 kwietnia 2011

Nieumarli celebryci w drugim dodatku do Call of Duty: Black Ops

Twórcy Call of Duty: Black Ops wiedzą jak zaskoczyć graczy – dowodzi tego jedna z map, która pojawi się w dodatku Escalation. Arena Call of the Dead będzie niezwykła z dwóch powodów: po pierwsze zmierzymy się na niej z hordami zombie. Po drugie: do walki staną doskonale znane postacie ze świata filmu, w tym reżyser kultowej Nocy żywych trupów.

Na mapie Call of the Dead pogramy tak znanymi osobistościami jak: Robert Englund (odtwórca roli Freddy’ego), Sarah Michelle Gellar (serialowa Buffy), Michael Rooker (Żywe Trupy) i Danny Trejo (Maczeta). Scenariusz do nowej potyczki z nieumarłymi napisał sam George A. Romero, autor wspomnianej Nocy żywych trupów, który ponadto wystąpi w grze jako zombie!

Escalation to nie tylko nowa bitwa z zombie i niezwykli goście, ale i cztery nowe mapy - Hotel, Convoy, Zoo oraz Stockpile. Twórcy zaprezentowali je w osobnym zwiastunie.

Rozszerzenie pojawi się na Xbox LIVE w przyszłym tygodniu i będzie kosztowało 1200 punktów. Informacje o pierwszym dodatku do Call of Duty: Black Ops znajdziecie tutaj.

Hed
29 kwietnia 2011 - 13:15