Ruszyły zapisy na turniej Shift 2: Unleashed - Jiker - 8 kwietnia 2011

Ruszyły zapisy na turniej Shift 2: Unleashed

O północy ruszyły zapisy na piąty turniej LIVE League, w którym uczestnicy podejmą walkę o miano najlepszego wirtualnego kierowcy w grze wyścigowej Shift 2: Unleashed. Po raz kolejny w zawodach organizowanych za pośrednictwem Xbox LIVE na graczy czeka pula nagród o łącznej wartości 6000 złotych, ufundowana przez firmę Electronic Arts Polska.

Od dzisiaj, aż do dnia 20 kwietnia, do godziny 23:59, gracze mogą zgłaszać się do rozgrywek i zapewnić sobie szansę udziału w walce o nagrody pieniężne. W turnieju organizowanym przez firmy Microsoft Polska, Electronic Arts Polska i Turtle Entertainment Polska weźmie udział maksymalnie 256 osób. Regulamin i inne szczegóły znajdziecie na stronie ligi.

Oczestnicy piątego turnieju LIVE League, rozgrywanego w grze Shift 2: Unleashed, będą walczyć o atrakcyjne nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 3000 złotych, drugiego – 2000 złotych, a trzeciego – 1000 złotych.

W poprzednich edycjach LIVE League gracze zmagali się w grach Halo: Reach, Assassin’s Creed: Brotherhood i FIFA 11. Niedawno dobiegł końca turniej Call of Duty: Black Ops.

Jiker
8 kwietnia 2011 - 14:40