freddiew: Przegląd jazdy #5 - ROJO - 8 kwietnia 2011

freddiew: Przegląd jazdy #5

Freddie Wong (freddiew) otworzył swojego czasu cykl „Creative Nerds!”. Jest to jednak postać tak interesująca i płodna, że postanowiłem poświęcić jej specjalną serię artykułów. W poprzedniej części zobaczyliśmy pierwszy level Mario FPP w 3D, Jedi wandali, oryginalny skok po zakupy oraz dwuczęściowy, krótkometrażowy film inspirowany serią Modern Warfare. Dzisiaj poznacie kota rasistę (?) i kota muszkietera (?!?). Zobaczymy parodię „Incepcji”, pobawimy się w hipnozę i potestujemy w realu Portal Gun. Mówiąc krótko – będzie FUN! Rojcio i Freddie ponownie zapraszają do świata chorych pomysłów i pokręconych umysłów.

By poznać bliżej postać freddiegow, odsyłam Was do pierwszego odcinka innej serii artykułów (w linku poniżej). Dowiecie się z niego kto to w ogóle jest, czym zasłynął, co robi, jak to robi i dlaczego. Znajdziecie tam również zestaw filmików, którymi freddiew zawojował serwis YouTube.

Creative Nerds! #1 freddiew

Tyle dla gapciów. Zwróćcie również uwagę na ekrany końcowe każdego filmiku i zobaczcie jak ciekawie można zaprezentować odnośniki do innych swoich prac. Większość jego dokonań ma swoją oddzielną wersję w stylu behind the scenes. Również polecam. Nie przedłużając sprawy, przejdźmy do przeglądu jego filmów. Tych najświeższych, jak i trochę starszych, których wcześniej nie publikowałem. Have fun!

Racist cat

Nic dodać, nic ująć. Freddie to basista, jego kot…. rasista!

Real life PUSS IN BOOTS!

Konsternacja i wdzięk. Hardkor w butach i podkręcająca powagę sytuacji pieśń w tle.

Real Life Portal Gun

Freddie lubi teleportować wirtual w real. Tym razem, użyje w tym celu pewnego, znanego urządzenia.

Hypnosis with Kevin Pollak

Jest hipnoza, jest Kelvin Pollak, jest masa zabawnych sytuacji. Film rozbraja, końcówka rozwala. Super się ogląda.

THANKSCEPTION

Za bardzo nie wiem o co Freddiemu chodziło, jednak na słowa uznania zasługują efekty pirotechniczne. Oryginalne połączenie obrazu Nolana ze Świętem Dziękczynienia. Boomfoodshot!

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Freddiew:

Przegląd jazdy #1

Przegląd jazdy #2

Przegląd jazdy #3

Przegląd jazdy #4

Przegląd jazdy #5

Na temat:

Creative Nerds! #1 freddyw

ROJO
8 kwietnia 2011 - 23:07