Street Fighter III: 3rd Strike powraca w glorii i chwale - Jiker - 26 sierpnia 2011

Street Fighter III: 3rd Strike powraca w glorii i chwale

Wzbogacona o tryb rozgrywki sieciowej, dwuwymiarowa bijatyka Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition zanotowała świetny comeback. Zdaniem recenzentów, dzieło firmy Capcom jest jedną z najlepszych tegorocznych produkcji wydanych w ramach Xbox LIVE Arcade.

Po pięciu grach wchodzących w skład Summer of Arcade, Microsoft powrócił do standardowych aktualizacji oferty Xbox LIVE. Dzięki produkcji firmy Capcom nie dano nam jednak tego odczuć - Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition to doskonały tytuł, który przypadnie do gustu wszystkim fanom bijatyk. Potwierdzają to recenzenci największych serwisów branżowych i magazynów o grach.

"Co prawda system online pozostawia nieco do życzenia, ale jeśli macie ochotę wziąć udział w dynamicznych walkach, zagrajcie w 3rd Strike. To dobra gra." (8.0/10, GiantBomb)

"Online Edition to najlepsza wersja 3rd Strike, jaka kiedykolwiek powstała." (9.0/10, Joystiq)

"Jestem pewien, że nawet największym krytykom 3rd Strike, po rozegraniu kilku sieciowych walk trudno będzie odłożyć arcade sticka i odejść od telewizora." (10/10, 1UP)

"Najlepsza odsłona marki Street Fighter wydana w formie elektronicznej. To ta sama gra, którą wszyscy doskonale znamy, aczkolwiek usprawniona w każdym aspekcie." (9,0/10, IGN)

"3rd Strike to gra dla elity, w pełnym znaczeniu tego słowa." (9,0/10, Eurogamer)

Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition możecie zakupić za równowartość 1200 punktów Microsoftu.

Jiker
26 sierpnia 2011 - 12:35